reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, czy na pewno

@Maziajka ma rację - prywatnie Cię przyjmie, a na NFZ jak wyjaśnisz sprawę też masz szansę. Jeśli będziesz czekała ten tydzień na powrót mamy to nie zwlekaj z umówieniem się teraz od razu i pójdziesz z mamą, bo z dnia na dzień mogą Cię nie przyjąć. Poziom bety jednoznacznie wskazuje na ciążę zgodną z terminiem Twojej miesiączki i tego się trzymaj.
 
reklama
Zawsze mozesz isc z mama chlopaka przeciez nikt nie bedzie jej dowody sprawdzal czy to faktycznie Twoja mama..choc moim zdaniem powinnas gdzies bez problemu zostac przyjeta.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam , mam takie pytanie ponieważ uprawiam stosunek ze swoim chłopakiem przerywany cały czas żadnej antykoncepcji nie używam , i ostatnio dostałam tak jakby okres ale trwał 4 dni prawie w tym żadnych boli nie było ani nic z tych zeczy , a zawsze mam bolesne okresy i długie takie jak 7 dni , po 11 dniach po okresie dostałam plamienia trwa one 4 dni małe plamienie jasno różowa krew i brązowa wydzielina . Dziś mam jajeczkowanie chyba bo boli mnie podbrzusze . Dodam do tego ze przed plamienie po okresie dalej mnie bolały piersi i były nabrzmiałe , teraz tez są lekko nabrzmiałe ale nie wiem co się dzieje . Mam 23 lata
 
Dziewczyny czy ja widzę 2 kresevzkę? To ciąża??
 

Załączniki

  • IMG_20180620_211534.jpg
    IMG_20180620_211534.jpg
    338,4 KB · Wyświetleń: 197
reklama
Hej. Jestem tu nowa. Mam pytanie, testy ciążowe wyszły pozytywne. Zrobiłam betę i tak:
19.06 wynik 98,94
21.06 wynik 344,4
25.06 wynik 1598

Czy myślicie że jest okej?
 
Do góry