reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie

Kasia11112

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2021
Postów
38
Cześć dziewczyny
Przychodzę do was z takim pytaniem.
Od kilku dni czuję się inaczej zaczęło się to około 1.5 tyg temu dziwnie bolało mnie podbrzusze. Zauważyłam biały śluz na majtkach Późnej bolały mnie plecy.
Przestało i na jakiś czas jajniki raz jeden raz drugi. Z takim ciągnięciem do dołu. Czuję się senna i ogólnie słaba. Boli mnie trochę głowa, czuję od siebie mega ciepło. Np teraz pobolewa mnie lewy jajnik. Dziś miałam dostać miesiączke ale nie było jej. Dodam że zobaczyłam u siebie powiększanie sutków i brązowy zarys wokół nich. Widać żyły, na dodatek na stutkach wyszły takie grudki białe one się jakoś nazywają. Robiłam test wyszedł negatywny. Myślicie ze moge byc w ciąży? Kiedy zrobić kolejny test? Czy miała tak któras z was? Dodatkowo wrzucam zdj 2 testów jakie mi wyszły nie wiem czy sama się doszukuje. Bardzo bym chciała ujrzeć 2 pełne kreski
 

Załączniki

  • IMG_20210115_175658.jpg
    IMG_20210115_175658.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 1 588
  • IMG_20210115_193304.jpg
    IMG_20210115_193304.jpg
    981,4 KB · Wyświetleń: 221
reklama
Cześć dziewczyny
Przychodzę do was z takim pytaniem.
Od kilku dni czuję się inaczej zaczęło się to około 1.5 tyg temu dziwnie bolało mnie podbrzusze. Zauważyłam biały śluz na majtkach Późnej bolały mnie plecy.
Przestało i na jakiś czas jajniki raz jeden raz drugi. Z takim ciągnięciem do dołu. Czuję się senna i ogólnie słaba. Boli mnie trochę głowa, czuję od siebie mega ciepło. Np teraz pobolewa mnie lewy jajnik. Dziś miałam dostać miesiączke ale nie było jej. Dodam że zobaczyłam u siebie powiększanie sutków i brązowy zarys wokół nich. Widać żyły, na dodatek na stutkach wyszły takie grudki białe one się jakoś nazywają. Robiłam test wyszedł negatywny. Myślicie ze moge byc w ciąży? Kiedy zrobić kolejny test? Czy miała tak któras z was? Dodatkowo wrzucam zdj 2 testów jakie mi wyszły nie wiem czy sama się doszukuje. Bardzo bym chciała ujrzeć 2 pełne kreski
A nie masz możliwości zrobienia testu beta z krwii? Wówczas 100% pewności. A z kiedy te testy co są zdjecia?
 
Niestety pracuje od rana do wieczora nie mam takiej możliwości. Testy są jeden z przed 5 dni drugi 2
To powtórz test z moczu, w Rossmanie mogę polecić tę face.lle 10ml czułości. Mi wyszły blade kreseczki przed miesiączką. Jeśli coś jest na rzeczy to powinny już pomalenku wychodzić. Chyba że się owu przesunęła.
Trzymam kciuki. 👍
 
Te testy są moim zdaniem negatywne. Ale nic straconego, powtórz test o czułości 10, może za parę dni. Wiesz kiedy była owulacja?
 
Testy sa negatywne ,als za szybko wykonane , zrob rano z 1 moczu, a bete możesz wykonać o każdej porze ,a to da pewnosc
 
To dopiero dzisiaj mogłabyś mieć dość prawdopodobny wynik na teście 10, moim zdaniem, więc zrobiłabym jutro rano na twoim miejscu albo jutro poszła na betę. Powodzenia
 
Te testy są moim zdaniem negatywne. Ale nic straconego, powtórz test o czułości 10, może za parę dni. Wiesz kiedy była owulacja?

To dopiero dzisiaj mogłabyś mieć dość prawdopodobny wynik na teście 10, moim zdaniem, więc zrobiłabym jutro rano na twoim miejscu albo jutro poszła na betę. Powodzenia
Znowu wyszedł mi, taki test
 

Załączniki

  • IMG_20210119_164419.jpg
    IMG_20210119_164419.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 193
reklama
Cześć dziewczyny
Przychodzę do was z takim pytaniem.
Od kilku dni czuję się inaczej zaczęło się to około 1.5 tyg temu dziwnie bolało mnie podbrzusze. Zauważyłam biały śluz na majtkach Późnej bolały mnie plecy.
Przestało i na jakiś czas jajniki raz jeden raz drugi. Z takim ciągnięciem do dołu. Czuję się senna i ogólnie słaba. Boli mnie trochę głowa, czuję od siebie mega ciepło. Np teraz pobolewa mnie lewy jajnik. Dziś miałam dostać miesiączke ale nie było jej. Dodam że zobaczyłam u siebie powiększanie sutków i brązowy zarys wokół nich. Widać żyły, na dodatek na stutkach wyszły takie grudki białe one się jakoś nazywają. Robiłam test wyszedł negatywny. Myślicie ze moge byc w ciąży? Kiedy zrobić kolejny test? Czy miała tak któras z was? Dodatkowo wrzucam zdj 2 testów jakie mi wyszły nie wiem czy sama się doszukuje. Bardzo bym chciała ujrzeć 2 pełne kreski
Ja miałam owulację w podobnym czasie, u mnie z każdym dniem są mocniejsze kreski na teście, zrobiłam betę HCG i tam też jest potwierdzenie. Na tym etapie sądzę, że jest inna zawartość tego hormonu we krwi i inna w moczu. We krwi jest go więcej i testy z krwi są bardziej czułe. Najlepiej zrobić sobie takie badanie, żeby pozbyć się wątpliwości.
 
Do góry