reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kobietki alescie natrzaskaly... Temat suszarki jest mi obcy zupelnie, wieszam na skladanej w pokoju bo na zewnatrz nie bardzo jest gdzie.
Misia, z facetami czasem tak jest, ze sie upra i nie ma zmiluj. Po urodzeniu sie Stasia (to bylo "moje" imie), moj eks stwierdzil ze Kacper. Zaparlam sie jak mul bo z nazwiskiem sie zarlo paskudnie i do tego stopnia sie klocilismy, ze do USC poszlismy oboje z dziecmi i jeszcze przed wejsciem dyskutowalismy. Eks z gatunku bydle sadystyczne juz wowczas nieco wylazace spod lukru, stwierdzil ze jak nie Kacper to Archibald i co najgorsze, on byl zdolny to dziecku zrobic, byle na swoim postawic.
A przeciez imona dla synka wybraliscie piekne w efekcie...
 
reklama
czesc dziewczynki,

ale bylyscie plodne...hohoho...doczytalam sie o o imionach-sliczne,o ogrodku-marzenie,o piklach-uwielbiam,o suszarce-nie stosuje,bo ciuchy sie "kulkuja",o gaciach na figure-nie uzywalam,...a zarza biore za dokladen czytanie lektury:tak:

u mnie zycie wrocilo do normy.tzn.dzieci dzisiaj poszly do szkoly...i tak jakos cicho sie zrobilo...a ja nie lubie ciszy...czekam na tel.od oskara,bo to 1-szy dzien w nowej szkole...ach...ide po kafffke...:-)
 
Kłaczku Archibald to jeszcze w normie, wobec tego co mój stary proponowal dla synka: Poncjuszek, Herodek, Adolfik:szok::no:

Alex no to dzisiaj w nowej szkole Oskara trochę damskich serduszek żywiej zabije na widok takiego przystojniaka:-D:-D
 
majuska - to twoj malz ma wyobranie...a slyszalyscie o imieniu zyrafon-pekalam ze smiechu:-D
...hihi...a stajlowal sie przez 30 min.wlosek tu,wlosek tam...hihi...az go kim z lazienki pognala...:-D:-D
 
Cześć dziewczynki :):):)
Archibald!!! - ło matko, nie wierzę :-D
Majus, a ten Poncjuszek i reszta to na serio? Bo mój P wspominał o Hermenegildzie, Trudzie i Wilhelmie dla Chłopca (co ew. jeszcze by uszło) no ale on to żartował oczywiście. Dzisiaj w Krakowie też na razie ładnie, ale jakieś chmury widzę na horyzoncie.
Aniu, jak nic się nie dzieje i czujesz się dobrze to pewnie, że lepiej poczekać jeszcze tydzień i iść do lekarza, któremu ufasz i tam, gdzie czujesz się pewnie.
Misiu, jak dzisiaj samopoczucie?
Alex to strojniś prawdziwy z Twojego Oskara - pół godziny w łazience, to ja się tyle czasu nie stroję ;)

Coś śmiesznego o praniu Wam powiem :) Ostatnio mój P przychodzi do domu i zawsze pyta czy nadejdzie kiedyś dzień, w którym nie zrobię prania:-D:-D:-D Bo ja prawie codziennie piorę - wszystkie dzieciakowe szmatki, pościele, ręczniczki itp. No i nasze rzeczy przy okazji :) A potem te maleństwa prasuję i układam - na razie taką mam zabawę, wiem, wiem, niedługo mi obrzydnie ;-)

A, no właśnie - niedawno z ktg wróciłam - na razie jest dobrze wszystko, nic się nie rozwiera, dziewczynka brykała (chociaż po nocy to się bałam, że będzie spać, bo co się obudziłam to ona tam sobie łazikowała) No. I tyle. Do wtorku czekam na następne ktg :)
 
Majuska, mysle ze zartowal... Jeszcze Wolfgangusia do tego dolozmy i moze Napoleonka... O! O Leoncjuszku nie zapomnijmy i moge puscic pawika.:-D
 
hej,
eMowi nader podobał sie Żyraf ... Zefiryn ... no i jeszcze kilka imiom spod tego znaku ... o Alfonsach i Adolfach nie wspomnę...
Opracowałam technikę wyjścia na spacer - zobaczymy czy się sprawdzi.
Na parterze przy wejściu to piwnicy jest miejsce na to żeby postawić wózek i tak myślałam że m. przed pracą zniesie wózek na dół a ja tup tup na spacer - ale jakiś ... (tu pada cała wiązanka spod budki z piwem oraz zakładu szewskiego) ustawił tam pralkę i jakies szafki - ledwo drzwi od piwnicy mozna otworzyć... na klatce jest 6 mieszkań - sugeorwałam wczoraj m. aby przeszedł do naszych 3 sąsiadów - no bo w 2 mieszkaniach okazjonalnie się ktoś pojawia i poprosił uprzejmie aby ktoś albo zniósł do piwnicy TO albo wyrzucił - ale nie ...
więc dziś wózkiem jakoś zjadę z 1 piętra a jak bedę wracała to wózek zostawię przy drziwch od piwnicy i to pieprzę. Nasz sąsiad - ten od lejąco-srajacego pieska tryzmał tam siedzenia z samochodu przez prawie rok więc wózek jak postoi kilka godzin to nic się nie stanie ... a niech mi ktoś spróbuje zwrócić uwagę :-) to mi się rany z I wojny otworzą...
 
Znaczy Kłaczku umówmy się - Wolfgang czy inny Napoleon to piękne imiona. Tylko, że dla Mozarta i Bonapartego:-D a nie dla naszych dzieci :)

Dziewczyny, o wózku mi się przypomniało.
Taki mam Espiro producent wózków i fotelików dla dzieci - Produkty - Wózki głębokie - VECTOR PRO
Przyznaję, że wcześniej firmy nie znałam, ale przeczytałam kilka opinii, zobaczyłam wózek na żywo i spodobał mi się. Jest wprawdzie bez fotelika, ale fotelik odziedziczyliśmy, tylko adaptery do maxi cosi dokupiłam i już.
Przepraszam, że tyle to trwało :zawstydzona/y:
 
fajny ten wózek :-)
My mamy odziedziczony taki:
sprawdził się zimą na polskich chodnikach pełnych śniegu:
ROAN
mysleliśmy żeby dokupić fotelik samochodowy ale 3 fotelik to przesada - dostalismy 2 :-D
jeden od 0 do 9 kg z wkładką dla noworodka, drugi 0-13 kg więc 3 z którego nie wiem czy będziemy korzystać to zbędny wydatek.
no i na przyszły rok kupiliśmy juz spacerówkę :confused: "parasolkę"
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: KINDERKRAFT wózek spacerowy Buggy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misiu, ta gondola śliczna jest, taka jakby troszkę staroświecka - no okropnie mi się podoba. Gdybyśmy już nie kupili to możliwe, że takie coś byśmy sobie zafundowali. No chyba, że jest drogi. Spacerówka zresztą też fajna :) Zobaczymy, pewnie trzeba będzie też coś lekkiego kupić.
U nas na klatce na szczęście wszyscy parkują wózki na dole - mamy drzwi zamykane, więc spoko można. Stoją tam zawsze ze trzy wózki, i nasz też się zmieści :)
 
Do góry