reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

witam kochane z pochmurnego wuppcia,

...oj,juz chyba ladna pogoda sie skonczyla...szaro-buro i jesienne...:-(

madua -
witaj!!! synus z pewnoscia bedzie szczesliwy wiadomoscia o mlodszym rodzenstwem:tak:

gosiu - ja tez poprosze o przepis,bo ostatnio "cos mnie bierze" na wekowanie:-)

dziewczyny,wozeczki super,gosiu - moja znajoma ma "emmala" i sobie chwali:tak:
mi sie podobaly takie w stylu lat 70-tych-wielkie srebrne kola i najlepiej granatowy w biale groszki,ale gdzie takiego klamota daloby sie upchac...zdecydowalismy sie na bugaboo cameleon i jestem z niego 100% zadowolona,lekki,zwrotny i przyjemny:-)

dzisiaj bylismy u pediatry na u5-rozwoj psychosomatyczny,wszystko super,oli nadgania rowniesnikow-6300g i 67 cm...no i co najwazniejsze-asymetria jest juz prawie niewidoczna czyli obedzie sie bez terapii kaskowej-juuuuuchu!!!!!
 
reklama
Kłaczek to nie są podejrzenia tylko się od rana głupot naczytałam w necie i teraz się trzęsę jak durnowata. Jedni twierdzą, że wzdęcia i kolki to rzecz normalna w ciąży a inni że to objawy ciąży pozamacicznej. I bądź mądry i czytaj różności to potem człowiek sam siebie stresuje... USG dopiero w przyszłym tygodniu, wcześniej nie da rady:(
 
Cześć porannie.
Niestety Misiu, w Krakowie też deszczowo, chłodno i ponuro, ale paradoksalnie mi pasuje - opuchlizna jakby mniejsza :)
Witaj Madua, dołącz do nas, tu jest fajnie :) Ja jak widzisz jestem już na wylocie, niektóre z nas już wożą dzieciaczki w wózkach, a niektóre dopiero startują. To pewnie Ty też. :) Ja wprawdzie nie mam innych dzieci, ani starszych, ani młodszych, więc na temat reakcji innych dzieciaków nie mogę nic powiedzieć ale Kłaczek i Ania już napisały, a i inne się pewnie dołożą :) Zostań z nami :)
Aniu, spróbuj espumisan, ja kilka razy się nim ratowałam, bo wyczytałam, że można w ciąży. A wzdęcia to normalne w ciąży, jak nie masz możliwości zrobić wcześniej usg, to nie zamartwiaj się na zapas, proszę. To nic nie daje i nie pomoże.
Alex gratulacje - super, że z małym wszystko w najlepszym porządku :) I tak trzymać :)

Jeszcze Wam o wózkach też powiem - mi się okropnie takie podobają ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: Silver Cross klasyczny wózek KENSINGTON - retro styl
Ale zwróćcie uwagę na cenę ;) Używany potrafi do 3 tysięcy zł kosztować. No i to jest tylko gondola. A gdzie reszta??? Ale cudny jest, to fakt ;)

Muszę dzisiaj jakiś obiadek dobry wymyślić, bo ostatnio, że względu na moje nogi, brzuch i ogólne zmęczenie trochę zaniedbywałam mężusia :) Zrobię schabowe a'la... "jeszczeniewiemco" Mam trochę wędzonej szynki, żółty ser i warzywa. Będę improwizować :)
Na razie kończę kawkę, poodpoczywam nogi i może skoczę (hahahaha) do sklepu. Przestało padać, to przejdę :)
 
Cześć, Madua dobrze będzie kochana napisz coś tam więcej o sobie, i jaka "stara" jesteś:-D dobrze będziesz zobaczysz!!! tylko tu zaglądaj na naszą mini terapię:) moja 16 letnia córa przyjęła wieści nie za wesoło powiedziała wprost że jesteśmy rodziną patologiczną:) ale po paru dniach już się w klasie chwaliła:))

a teraz wszyscy uważają nas za mega szczęściarzy - tak przynajmniej ja to widzę a widzisz to tak jest i już:)

ja byłam dzisiaj mierzyć wózek do bagażnika no i wchodzi ufff...
zimno u nas i jesiennie...nawet kota przestała chcieć sikać na zew....to chyba jesień się zbliża...

Basiu jak się czujesz w 38 tygodniu?? idziesz do lekarza jakoś za chwilkę:)? czy czekasz.....?

Anka ogranicz neta do BB na trzy dni to ci przejdzie:-D
Alex fajnie że niniusiem oki:) a przepis wrzucę - cierpliwości a może ta twoja kumpla by już chciała sprzedać ten wózek?
ja i tak nowego nie kupię i na allegro szukam ...
 
Anka_d, ale mnie na poczatku tez nadymalo i jakos Karol prawidlowo zagniezdzony. Nawiasem mowiac nadyma mnie do tej pory i czasem mam wrazenie ze mi sie jakis balon upchnal - brzuch twardy, bardziej na gorze niz na dole, czyli nie macica a "flaki".
A ja mam jazde... Wlasnie byl u nas nasz ulubiony policjant od chinskiej zawieruchy. Okazuje sie ze sasiedzi nie zgadzaja sie na zaplacenie naszemu landlordowi za zniszczone drzwi (owe 50 funtow) i w zw. z tym sprawa idzie do sadu. Poza tym przeszlo im w kwestii mediacji - do tej pory sie zgadzali, ale jak wynikla sprawa drzwi to im przeszlo i juz nie chca.
 
Tak Alex, cudo i cudnie niestety kosztuje...
Znaczy w kwestii jeszcze dziecka w moim wieku, to koleżanki z pracy, też czterdziestki, wprost mi mówią, że zazdroszczą. Jedna zresztą czynnie się stara - reszta ma już poukładane życie i rodziny, zazdroszczą ale zmieniać raczej nic nie chcą.
Gosiu, wczoraj byłam na ktg i badał mnie lekarz - na razie czekamy :) Dokuczają mi nogi i dłonie, ale daję radę :) Dzisiaj sobie zrobię dzień odpoczywania nóg. Jak siadam to z nóżkami w powietrzu ;)
Łoj Kłaczku, to mała awanturka się szykuje, współczuję :)
 
gosiu - nie mam pojecia,caly czas wozio jest w uzyciu...zapytam sie:-)

klaczku - to masz "wesolych" sasiadow:-D...dziewczyny uciekam,czeka mnia tak jak basie - improwizacja obiadu...ziemniaki mam...fasolke zolta i co dalej?????:confused::unsure::rolleyes2:...

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki
 
reklama
Hejka!! Poczytałam Was, no i teraz odpisuj wszystkim:no::-D

Witaj Madua, jak już tu wpadłaś to zdecydowanie powinnaś zakotwiczyć, starsze jak przetrawi temat to będzie przeszczęśliwe, fakt Kłaczku oni nie mogą kompletnie tego ogarnąć, że ich matki uprawiają seks:-D:-D u mnie myślą, że teraz od poczęcia Pati to my już nic, nigdy, do końca życia:-D:-D Ale łażą i komentują np. jaki wózek kupić, żeby był wypasiony i mogli dumnie z siostrą chodzić na spacery:sorry2::-D

Basiu juz niedalczko, już świateko w tunelu widzisz, będzie dobrze :)))
Alex super, że z malutkim wszystko dobrze, wyrośnie Ci na drugie "ciacho" zobaczysz :))))
Anka nie czytaj neta, tylko BB, mnie lekarz opierniczył kiedyś za czytanie neta ,powiedział, że przyjdzie mi kabel odciąć, przecież w naszym wieku różne akcje z układem trawiennym się dzieją, a zwłaszcza w ciąży i pod wpływem hormonów, nie panikuj!!!!
I ja pomału chcę się wygrzebać na jakieś zakupy, ale jestem strasznie rozmemłana dzisiaj, faktycznie pogoda się troche popsuła, ale nie ma tragedii, jest chłodniej i nie pada :)
 
Do góry