reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ech..Kochane..trudno być optymistką. Odebrałam moje wyniki z 12 dc - estradiol 124,60 pg/ml, LH 4,62 mlU/ml -> na USG widać było pękający pęcherzyk..... ale chyba bez jajeczek :(
Zapisałam sie do lekarza, który wiem że praktykował w Novum. Zrobię jeszcze ten progesteron w piątek. Żałuję , ze Estradiolu lekarz mi nie zaznaczył w 3 DC -? to by było widać zmiany.
Ale i tak wyniki są ...hm...niezadowalające.
 
Witam was cieplutko.Jestem tutaj nowa,w tym roku będę miała 40 lat.Mam 11 letnia córę i bardzo chciałabym mieć drugie dziecko od jakiegoś czasu się staramy ale chyba nic z tego nie będzie.Ginekologiczne jest ok,ale dalej cisza.No może to już nie dla.mnie.A tak uwielbiam dzieci.:(Pozdrawiam
 
Witam was cieplutko.Jestem tutaj nowa,w tym roku będę miała 40 lat.Mam 11 letnia córę i bardzo chciałabym mieć drugie dziecko od jakiegoś czasu się staramy ale chyba nic z tego nie będzie.Ginekologiczne jest ok,ale dalej cisza.No może to już nie dla.mnie.A tak uwielbiam dzieci.:(Pozdrawiam

Ja też tak myślałam, a w pokoju obok właśnie śpi 10 miesięczna córeczka, w brzuchu kopie kolejna to 24 tc a mam skończone 41 lat :)

Przede wszystkim trzeba podchodzić na luzie :)
 
reklama
Do góry