reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Annauelle ja dałam sobie czas do końca roku i mam nadzieję że się uda :)
Należę do typu ludzi którzy wszystko planują potem realizują- udaje mi się to w pracy, w życiu rodzinnym w zasadzie też pomijając tylko te maleństwo które jakoś nie chce się pojawić:( a ja taka niecierpliwa jestem
Mój mąż zaczyna mi ostatnio tłumaczyć że przecież mamy fajne życie, mamy odchowanego syna, możemy podróżować itd itp.... wiem że on tak bardzo jak ja nie pragnie tego maleństwa bo faceci chyba inaczej postrzegają posiadanie dzieci i on cieszy się że młody jest fajnym dzieckiem i bezproblemowym to mu wystarcza. A ja chcę więcej i więcej mogę poświęcić by to mieć:)
Więc dalej czekam na fasolka i się nie poddaje :)
Uda nam się:)
 
reklama
Witam Was!
Szyszka uda się może najlepiej wyjezdzcie gdzies i podrinkujcie.wtedy zatrybi zobaczysz.
Emanuelle majty zamówiłam jakby co oddam siostrze ona ma podobny rozmiar.
Na drugie śniadanie przygotowałam sobie cały talerz cytrusow.Ale mam faze.normalnie tak nie jem takich owoców a tu zamiast ciacho biorę grejfruta. ☺
A jak u Was z zachciankami?
Czy któraś z Was decyduje się na testy genetyczne typu HARMONY lub amnipunkcję?? Jak tam nie boicie się bo ja mam jakieś schizy ze w moim wieku to coś nie tak pojdzie.sny mam chore.eh
 
Witam!Trochę mnie nie było.Akurat jestem sama w domu.
U mnie to tak 3 starszych planowane(choć 3cie to ja bardziej chciałam),4 wpadka i teraz też wpadka.Kurcze,cykle miałam prawidłowe a tu na samym początku,w zasadzie 9 niby bezpłodnych ale czytałam gdzieś że właśnie wtedy jest duże prawdopodobieństwo na ciążę.Moja lek.powiedziała że na dni teraz nie ma co patrzeć.Wielkie pocieszenie.
W domu powiedziałam starszej córce bo dopytywała się jakie robiłam badania.Mąż wraca za tydz.-wolę powiedzieć mu wtedy.Maluchom powiem dopiero jak przyjdzie czas i starszemu synowi też(boję się jego reakcji).
Przeraża mnie to wszystko.Zawsze słysząc że ktoś ma więcej dzieci myślałam-jak można mieć tyle dzieci w dzisiejszych czasach,mnie to nie spotka.A tu niespodzianka-może to dlatego że jestem jedynaczką i zawsze cierpiałam z tego powodu.
 
Monia44 mój syn też miał 22 lata jak zaszłam w ciążę też się obawiałam jego reakcji ale on się ucieszył i życzył mi tej upragnionej córeczki a teraz to się wszystkim chwali jaką to ma fajną siostrzyczkę

Dziewczyny mam nadzieję że nie macie nic przeciw że tu od czasu do czasu coś skrobnę ale kiedyś tu już pisałam a teraz z braku czasu nie zawsze mam czas tu zajrzeć choć miło was poczytać bo nie tak dawno też przechodziłam przez późna ciążę
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki dojrzałe macierzyństwo jest wyjatkowe
 
Witam, mam 46 lat od 15 lat nie zachodziłam w ciążę, w końcu przestalismy się leczyć bo generalnie nic nam nie dolegało a ciąży jak nie było tak nie było. Mamy 20 letniego syna i uwaga jestem w ciązy, a ja myślaąłm że początek menopauzy, a tu taki cud. Syn z radości się popłakal, nie mówiąc już o moim mężu. Co prawda to dopiero 7 tydzień, ale teraz modlę się tylko żeby dziecko urodziło się zdrowe, młódką nie jestem i tego mojego wieku boję się najbardziej
 
Just1971 gratuluję Ci i trzymam kciuki napewno wszystko będzie dobrze zobaczysz najważniejsze to żebyś była od samego początku pod opieka dobrego lekarza
 
Witam,mam 40 lat (w tym roku 41)w lutym poronilam w 12 tygodniu,poronienie zatrzymane 9 tydzień,obecnie czekam na testowanie 12 maja,mam 4 chłopaków,3 dorosłych z pierwszego małżeństwa oraz 12 latek z obecnego związku .O Dzidzie staraliśmy się od 2 tygodni,wszystko wskazuje na to że powinna być.
 
Mamcia76 powodzenia w staraniach.Jestes jedną z niewielu myślę 40tek, które decydują się na dziecko mając i tak już gromadkę w domu. 3mam kciuki.Czy bierzesz pod uwagę badania prenatalne?
 
reklama
Mamcia76 powodzenia w staraniach.Jestes jedną z niewielu myślę 40tek, które decydują się na dziecko mając i tak już gromadkę w domu. 3mam kciuki.Czy bierzesz pod uwagę badania prenatalne?
Witaj Monia,oczywiście prenatalne będą ,a co do gromadki to praktycznie mam tylko najnmlodszego w domu,wychowuje się teraz praktycznie jak jedynak,z moim obecnym kochanie od dawna myśleliśmy o 2 dziecku Ale ciągle było jakieś Ale,w grudniu ubiegłego roku jak zobaczylam 2 kreski to był szok,ale potem z każdym dniem coraz bardziej kochałam naszą dzidzie,niestety nie skończyło się happ endem,a teraz nie wyobrażam sobie zeby miało być inaczej,dlatego albo teraz albo nigdy.
 
Do góry