reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

co tu tak cicho dziewczyny? bałam się zajrzeć bo myślałam że przerazi mnie ilość postów do nadrobienia a tu - o! cisza i spokój ;)
meldować co tam u każdej słychać :p

u nas dużo lepiej, syn dwa tygodnie temu wyszedł ze szpitala i teraz latam koło niego jak koło niemowlaka ;) nacieszyć się gamoniem nie mogę ;)
a żarte to takie się zrobiło, że śmiejemy się że z torbami nas puści :D
znajomy radiolog oglądał jego badania (TK i rezonans) i stwierdził, że młody miał duuuużo szczęścia, także ten.... uf

najmłodsza młodzież za to zaraz skończy 3 miechy i przestaje powoli mieścić się w 68, przechodzimy systematycznie na 74
pampersy 3 też już chyba ostatnia paka i kupujemy 4... rośnie to dziecię w tempie zastraszającym ;)

trzymajcie się wszystkie i czekam na wieści! :)
 
reklama
heheh oj tak cisza jak makiem zasial[emoji16],ja siedze jak na szpilkach z dnia na dzien i staram sie byc dobrej mysli,u mnie juz 11 tydz i oby dalej.
pitu pitu to super ze u was wszystko dobrze i niech tak juz zostanie[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
NO to witam sie i ja ,a co tu pisac jak u nas to samo .Nic sie nie dzieje nic nie wychodzi a tu za chwile 42 puka.I sama sie pukam ,ze stara .Teraz sie mysli ,ze nie wychodzi ,a potem sie mysli by zdrowe .Samo zyciei co ma pisac taki smutas jak ja .
 
maja ,ja bralam troche suplementow miedzy innymi d3 i k2mk7 nie wiem ale moze to pomoglo ,slyszalam ze duzo par ktore mialy problemy z zajsciem po suplementacji zafasolkowali[emoji4]. w koncu sie uda ,glowa do gory[emoji9]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie wiem czy chce robic badania mam uraz do sluzby zdrowia . tylko stres i zamartwianie sie , a w razie w to przeciez nie usune ,mysle wiec ze wole zyc w spokoju a co bedzie to bedzie .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
zaraz cisza, po prostu nie było o czym pisać. a dziś mogę się pochwalić, Dziś było usg genetyczne, znaczy takie pierwsze fachowe, bo to już 13 T, okazało się, że z USG dziecię jest starsze o tydzień i ma już ponad 8 cm :) rączki, nóżki, żołądek, pęcherz, nerki, przepływy, czaszka, kręgosłupik - wszystko wygląda dobrze :) teraz czekam na wyniki testu pappa
 
reklama
Do góry