reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Kiedy piszesz o jakims rozwiązaniu, od razu przypomina mi sie rozwiązanie zasugerowane przez mojego lekarza...KD... Nie wiem jak Wy, ale ja nie dojrzalam jeszcze do tego...i nie wiem czy kiedykolwiek to nastąpi....moze gdybym nie miała własnych dzieci....
 
Kiedy piszesz o jakims rozwiązaniu, od razu przypomina mi sie rozwiązanie zasugerowane przez mojego lekarza...KD... Nie wiem jak Wy, ale ja nie dojrzalam jeszcze do tego...i nie wiem czy kiedykolwiek to nastąpi....moze gdybym nie miała własnych dzieci....
Znam temat, mam znajomą w ciąży z KD, dla niej to była jedyna szansa by urodzić . Ja jeszcze nie wykorzystałam wszystkich swoich możliwości..(a jakieś tam jeszcze drzemią)
Póki co, w piątek jadę do wujka, niech radzi :)
 
Kiedy piszesz o jakims rozwiązaniu, od razu przypomina mi sie rozwiązanie zasugerowane przez mojego lekarza...KD... Nie wiem jak Wy, ale ja nie dojrzalam jeszcze do tego...i nie wiem czy kiedykolwiek to nastąpi....moze gdybym nie miała własnych dzieci....

Ja rozważam adopcje zarodka, już naprawdę zdesperowana jestem!
 
Znam temat, mam znajomą w ciąży z KD, dla niej to była jedyna szansa by urodzić . Ja jeszcze nie wykorzystałam wszystkich swoich możliwości..(a jakieś tam jeszcze drzemią)
Póki co, w piątek jadę do wujka, niech radzi :)
napisz koniecznie co poradził, pls...ja tez chce jeszcze wykorzystać pozostałe możliwości...ale zegar tyka :(
 
jesli nie masz własnych dzieci i przekroczyłaś 45 to nie dziwię Ci się, w innym wypadku - spróbuj jeszcze. Podobno wiara czyni cuda...

Mam dzieci, ale już 15 miesięcy walczę i ostatnio tak bardzo mam dosyć. Chodzę i płacze, strasznie już przeżywam te niepowodzenia. Dałam sobie dwa trzy cykle i będę szukała innych możliwości
 
Mam dzieci, ale już 15 miesięcy walczę i ostatnio tak bardzo mam dosyć. Chodzę i płacze, strasznie już przeżywam te niepowodzenia. Dałam sobie dwa trzy cykle i będę szukała innych możliwości
Rozumiem..ta frustracja i ciągłe pytania dlaczego...ja jestem wściekła na siebie, dałam sobie 2 cykle, niestety się nie udało, a że jak pisała jaanu77 zegar tyka...to idę na tą wojnę teraz z profesjonalistami.
 
reklama
Do góry