reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

W sumie to skórne problemy też mamy ale czy też z tego?
Miał wzdęcia, bulgotania, bóle brzuszka a kiedyś wypił trochę mleka to i biegunka, w nocy się rzucał i płakał, że boli brzuszek, nad ranem wymiotował.
Będziemy na razie uspokajać brzuszek a potem się uczymy co i ile może.
 
reklama
Mnie też już szybko czas leci... teraz, bo teraz jestem spokojna. Chcę po zdjęciu szwu zaraz urodzić i zakończyć to wszystko! I mieć w końcu nasz skarb żywy na tym świecie ❤.
Jestem zmęczona leżeniem i wszystkimi badaniami, dobrze, że teraz na koniec już mam rzadziej i mniej tego, co za ulga. Pamiętam jak raz, dwa razy w tygodniu bywałam w szpitalu, bo ciągle coś. I jeszcze te cudowne info o ciąży.. jesteś w drugim trymestrze, to najpiękniejszy czas Twojej ciąży😲😲😲😲, nie jesteś jeszcze ciężka(no ja już zaczynalam być🐘), Twój brzuszek powoli rośnie(wcale nie tak powoli), możesz nawiązać pierwsze kontakty z Twoim dzieckiem(zakaz dotykania brzucha, bałam się do niej mówić, żeby nie zapeszać, że się przyzwyczaję, a ona się martwa urodzi), możesz uprawiać sport (no to najlepszy żart był 🛌), iść do sklepu pooglądać ciuszki (🛌) i cieszyć się rosnącym w Tobie życiem..., teraz już tak jest😍, ale 4 miesiące temu...
Ja już się tak nastawiłam, że koniec stycznia i będzie dzidzia😍🐇.

Na kiedy masz termin Tanita, przyplmnij mi, bo pamięć i głowa mi szwankują🤦‍♀️🤦‍♀️
Termin mam na 4.03.

Przy Małej miałam straszną huśtawkę hormonalną po porodzie, w sumie to sporo płakałam - głównie bez powodu😁
Ale to prawda, chociaż czasem chętnie byś zrobiła coś tylko sama i tylko dla siebie to mija wszystko wdychając zapach tego maleństwa i całując(w moim przypadku namiętnie i do dziś😉😁) te malutkie stopacze 🥰
 
Cześć dziewczyny,
Mam 41 lat i moze jestem w ciąży. Nie jestem pewna , bo jestem 1-2 dni przed @. Troszkę nierozsądnie ale zrobiłam dziś test i to po południu. I coś tam chyba widać.
Mam już 2 dzieci. W ubiegłym roku „wpadliśmy” ale poroniłam tamta ciąże :( To było moje w sumie 3 poronienie. 1 poronienie było przed 1 ciąża, a 2 przed 2. Mimo, ze nie planowaliśmy wtedy 3 ciąży , to jednak bardzo się cieszyliśmy , ze będzie dziecko. Potem po poronieniu, postanowiliśmy działać świadomie i z lekami przypisanymi od gin staraliśmy się 3 cykle. Nie udało się i ja uznałam, ze musimy sobie darować. Ze już nie chce, zaczelam panicznie bać się ciąży i ze dziecko może być chore itp. Wiec przestaliśmy. No ale jednak czas płynął, uspokoiłam się, a myśli o 3 dziecku, wciąż oczywiscie podszyte ogromnym strachem wrocily. Boje się , boje się wszystkiego, szczególne, ze to szczyt mojej nieodpowiedzialności :( a jednocześnie chce mieć malucha. Wiem, pokręcone to co tu pisze . Chce, nie chce, boi się a zachodzi w ciąże - co za kobita ;) Wiem jednak, ze tu są dziewczyny , które mnie mogą zrozumieć i te moje dylematy. To mój test z dzisiejszego popołudnia. Nie mam drugiego na rano ale zamówiłam na amazonie i przyjdą ale jutro wieczorem . Myślicie, ze próbka moczu z rana będzie ok wieczorem? Ponoć można , przechowując w lodowce ...
Przepraszam, te kreski są tak mało widoczne ale nie potrafię ich uchwycić w moim łazienkowym świetle ;)
 

Załączniki

  • 32CF4F69-C441-424F-B4AC-D30814E68F29.jpeg
    32CF4F69-C441-424F-B4AC-D30814E68F29.jpeg
    648,4 KB · Wyświetleń: 84
  • 805D96E5-EF82-44F0-9E34-8DFB96E55DB3.jpeg
    805D96E5-EF82-44F0-9E34-8DFB96E55DB3.jpeg
    735 KB · Wyświetleń: 82
Cześć dziewczyny,
Mam 41 lat i moze jestem w ciąży. Nie jestem pewna , bo jestem 1-2 dni przed @. Troszkę nierozsądnie ale zrobiłam dziś test i to po południu. I coś tam chyba widać.
Mam już 2 dzieci. W ubiegłym roku „wpadliśmy” ale poroniłam tamta ciąże :( To było moje w sumie 3 poronienie. 1 poronienie było przed 1 ciąża, a 2 przed 2. Mimo, ze nie planowaliśmy wtedy 3 ciąży , to jednak bardzo się cieszyliśmy , ze będzie dziecko. Potem po poronieniu, postanowiliśmy działać świadomie i z lekami przypisanymi od gin staraliśmy się 3 cykle. Nie udało się i ja uznałam, ze musimy sobie darować. Ze już nie chce, zaczelam panicznie bać się ciąży i ze dziecko może być chore itp. Wiec przestaliśmy. No ale jednak czas płynął, uspokoiłam się, a myśli o 3 dziecku, wciąż oczywiscie podszyte ogromnym strachem wrocily. Boje się , boje się wszystkiego, szczególne, ze to szczyt mojej nieodpowiedzialności :( a jednocześnie chce mieć malucha. Wiem, pokręcone to co tu pisze . Chce, nie chce, boi się a zachodzi w ciąże - co za kobita ;) Wiem jednak, ze tu są dziewczyny , które mnie mogą zrozumieć i te moje dylematy. To mój test z dzisiejszego popołudnia. Nie mam drugiego na rano ale zamówiłam na amazonie i przyjdą ale jutro wieczorem . Myślicie, ze próbka moczu z rana będzie ok wieczorem? Ponoć można , przechowując w lodowce ...
Przepraszam, te kreski są tak mało widoczne ale nie potrafię ich uchwycić w moim łazienkowym świetle ;)
Hej
Ty chyba bylas juz tu kiedyś?
Dylematy ,a jakze bardzo nam znane.
Wydaje mi sie iz widac kreskę. No coz to tylko zycxyc powodzenia w testowamiu
 
Hej
Ty chyba bylas juz tu kiedyś?
Dylematy ,a jakze bardzo nam znane.
Wydaje mi sie iz widac kreskę. No coz to tylko zycxyc powodzenia w testowamiu
Tak Maju, byłam ! 🙂
Zaczęłam od listopadowych mam 2020, a potem po poronieniu byłam na staraczkach 1 połowie 2020. Kilka postów chyba tu tez napisałam, głównie tych panikujacych z powodu strachu przed 3 ciąża, po tym jak się rozmyślałam . Aż mi głupio jak to pisze, bo brzmię jak nawiedzona nastolata - wybaczcie 😉
Jutro będę testować , jak dojdą testy. Póki co wiecie o ewentualnej kresce tylko wy i ja 😉
 
Tak Maju, byłam ! 🙂
Zaczęłam od listopadowych mam 2020, a potem po poronieniu byłam na staraczkach 1 połowie 2020. Kilka postów chyba tu tez napisałam, głównie tych panikujacych z powodu strachu przed 3 ciąża, po tym jak się rozmyślałam . Aż mi głupio jak to pisze, bo brzmię jak nawiedzona nastolata - wybaczcie 😉
Jutro będę testować , jak dojdą testy. Póki co wiecie o ewentualnej kresce tylko wy i ja 😉
Ja też kojarzę Twój nick
 
Dokładnie Teredka, że starszymi też wypatrywałam kolejnych kroków a z Leo cieszę się chwilą i powiem wam i tak strasznie szybko mija!
Zupełnie inne podejście jest w tym młodym dojrzałym wieku 😍 człowiek wie co ważne i tym się cieszy.

My wczoraj byliśmy u pediatry na przeglądzie i potwierdziła moje przypuszczenia, mały ma nietolerancję laktozy. Starszego mam z tym samym, ale u niego później wyszło. Tylko powiem wam, mały sam nigdy nie chciał pić mleka, odstawiłam KP i nie było siły, widać wiedział co robi.
U nas tez bylo podobnie z nietolerancją laktozy. Pediatra zapisala debridat i delicol. Musze przyznaćnze pp 2 tygodniacj nardzo duża poprawa i skornie i z dolegliwosciami brzuszkowymi. Lekarka mowila ze z czasem mija i faktycznie tak jest :) A juz chcialam sie poddać z kp.
 
Witam dziewczyny dziś niestety już na smutno😭😭😭
W poniedziałek była wizyta i ciąża obumarła. Jak bylam 6+6 bylo serce a teraz juz nawet zaczeło się wszystko rozmywać w obrazie usg.
Umówiłam się na zabieg dopiero w poniedziałek, bo wcześniej nie mają miejsc.
Jest mi przykro, bo chyba to byla moja ostatnia szansa ( 42 lata). Z racji, że to moje 3 poronienie postanowiliśmy zrobić badania genetyczne. Pozamy też plec i ewentualne przyczyny.😪
 
reklama
Witam dziewczyny dziś niestety już na smutno😭😭😭
W poniedziałek była wizyta i ciąża obumarła. Jak bylam 6+6 bylo serce a teraz juz nawet zaczeło się wszystko rozmywać w obrazie usg.
Umówiłam się na zabieg dopiero w poniedziałek, bo wcześniej nie mają miejsc.
Jest mi przykro, bo chyba to byla moja ostatnia szansa ( 42 lata). Z racji, że to moje 3 poronienie postanowiliśmy zrobić badania genetyczne. Pozamy też plec i ewentualne przyczyny.😪
Batdzo mi przykro duzo sił zycze
 
Do góry