reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

U mnie beta
<0.100 mIU/ml
Wiec prawdopodobnie ciąży brak .. :( no coż szkoda .Wiec duphaston przerwać i czekac rozumiem na okres czy dla pewnosci walnac test sikany>?Najdziwniejsze bo zwykle przed okresem mialam plamienia a teraz nic czysto a za 3dni ma byc okres
Jak to dla pewności ????? Przecież test z krwi jest o wiele dokładniejszy i to on właśnie jest testem pewnym i wiarygodnym....
 
reklama
U mnie beta
ml
Wiec prawdopodobnie ciąży brak .. :( no coż szkoda .Wiec duphaston przerwać i czekac rozumiem na okres czy dla pewnosci walnac test sikany>?Najdziwniejsze bo zwykle przed okresem mialam plamienia a teraz nic czysto a za 3dni ma byc okres

Raczej brak ciąży ja miałam 2,40 i było brak ciąży masz na pewno podane normy. Wiesz co z tym okresem to różnie może plamilas właśnie z powodu niskiego progesteronu i duphaston wyrównał ci go.. ja tak tez miałam i teraz znowu mi się to pokazuje wiec ja w tym cyklu sprawdzę dla pewności progesteron, nie załamuj się chociaż wiem ze jest ten smutek ja tak miałam od kwietnia do sierpniowej @ teraz już we wrześniu powiedziałem stop pora wyluzować i wiesz co jest lepiej nie wiem jak to zrobiłam tak sobie zaczęłam przemawiać do rozsądku.. myśle ze ciąże nas zaskoczą [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Raczej brak ciąży ja miałam 2,40 i było brak ciąży masz na pewno podane normy. Wiesz co z tym okresem to różnie może plamilas właśnie z powodu niskiego progesteronu i duphaston wyrównał ci go.. ja tak tez miałam i teraz znowu mi się to pokazuje wiec ja w tym cyklu sprawdzę dla pewności progesteron, nie załamuj się chociaż wiem ze jest ten smutek ja tak miałam od kwietnia do sierpniowej @ teraz już we wrześniu powiedziałem stop pora wyluzować i wiesz co jest lepiej nie wiem jak to zrobiłam tak sobie zaczęłam przemawiać do rozsądku.. myśle ze ciąże nas zaskoczą [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Bardzo dziekuje za odpowiedź nie wiedzialam własnie jak to zimpretowac
 
@OnaAna powiedz a ile ty dpo jestes ? bo jak ok 11-12dpo to beta jest najbardziej wiarygodna.
byc moze zrobilas za wczesnie i wtedy moze pokazac falszywie ujemny wynik
ja raz tak mialam ze 8dpo wynik <0,01 a 11dpo byl 15,79 :)
 
a ja na razie w zawieszeniu wiec nie ma o czym pisac ;)
jutro diabetolog zobaczymy jak sie ma moja IO
w przyszlym tyg mam nadzieje wlew z intrallipidu dostane, potem od 1dc zastrzyki i sterydy i za 2-3 tyg zaczynamy po raz kolejny starania... ciekawe czy na tych lekach tym razem cos sie ruszy...
 
a ja na razie w zawieszeniu wiec nie ma o czym pisac ;)
jutro diabetolog zobaczymy jak sie ma moja IO
w przyszlym tyg mam nadzieje wlew z intrallipidu dostane, potem od 1dc zastrzyki i sterydy i za 2-3 tyg zaczynamy po raz kolejny starania... ciekawe czy na tych lekach tym razem cos sie ruszy...

Uda się musi [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Do góry