reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

czesc Mamuśki

Majuśka - dzięki za linka, obejrzę wczorajszy odcinek, bo oczywiście poczytałam was jak już się skończył.

Kubulek naprawiony - ząbki juz są i dzieć normalnie śpi. Niedługo będzie mógł sobie pozgrzytać.. hihi.

Miłego dnia - u nas jest dziś pięknie - słonecznie i dość ciepło (można było już bez czapki paradować).
 
reklama
Katrina my nie mozemy ogladac seriali w necie, wszystko to jest dostepne tylko w Polsce.
U nas dzis slonecznie i 5 st. Bylam w czapie i szaliku..


Co do zdjec to popieram klaczka.
 
No, koszmarny Karolek! :-D Zwalil kupacza, wiec rzut dzieckiem o sofe i wrzeszcze: "Kto mi sie sfajdal? No, kto?" a ten brecha na calego i kreci glowa ze nie, nie, nie... Gostek sobie jaja robi.:-D
 
Nigdy by mi nie przyszło do głowy zamieszczać gdziekolwiek Julkę bez ubrania. Tez jestem przeczulona. Nawet na plaży bym nie puściła dziecka bez majteczek a rodzice tak jeszcze robią niestety.
 
Wiesz co? Mnie uczyli ze dziecko MUSI miec majtki i nie chodzi tu o skromnosc czy przyzwoitosc, a o zdrowie. Bo dziewczynka moze sobie po prostu czegos napchac - piasek itp. - a chlopczyk... podobno nie powinno sie opalac genitaliow chlopcu, ze UV ma cos do jaderek.
 
Wiesz co? Mnie uczyli ze dziecko MUSI miec majtki i nie chodzi tu o skromnosc czy przyzwoitosc, a o zdrowie. Bo dziewczynka moze sobie po prostu czegos napchac - piasek itp. - a chlopczyk... podobno nie powinno sie opalac genitaliow chlopcu, ze UV ma cos do jaderek.

O właśnie. Słusznie.
 
Nie wiem w jaki sposób majtki maja chronić dziecko przed włażeniem piasku?Oczywiście w tych czasach to i ja niestety w miejscach publicznych małą będę ubierała.:-(Okropne czasy skąd takie gnoje się biorą.:szok::wściekła/y:
 
robaki to chyba z brudnych rąk, nie mytych owoców i warzyw..nie wiem, na szczęście nigdy nie miałam, za to wszy ze 2 razy w podstawówce...a miałam wtedy długie włosy, bo mi na komunię "hodowali" ale kosmos:szok::szok::no::no:
pedofile zawsze byli, teraz jest o tym po prostu głośno, ale fakt, strach bobasa np. nad jakimś jeziorkiem dzikim nawet bez galotków wypuścić, że nie powiem o jakiś większych skupiskach ludzi, jak plaża czy basen...:no:
 
reklama
robaki to chyba z brudnych rąk, nie mytych owoców i warzyw..nie wiem, na szczęście nigdy nie miałam, za to wszy ze 2 razy w podstawówce...a miałam wtedy długie włosy, bo mi na komunię "hodowali" ale kosmos:szok::szok::no::no:
pedofile zawsze byli, teraz jest o tym po prostu głośno, ale fakt, strach bobasa np. nad jakimś jeziorkiem dzikim nawet bez galotków wypuścić, że nie powiem o jakiś większych skupiskach ludzi, jak plaża czy basen...:no:

Na basenie to raczej bezpiecznie, gorzej na plaży, tu dochodzi do częstych porwań.

Ubranie należy jak najbardziej dziecku zakładać w takich miejscach i wypuszczając dziecko samo żeby się pobawiło, obserwować je cały czas wzrokiem i nawet na chwilę nie spuszczać.

A jak dziecko samo się rozbiera to pozwolić mu na to, ale w domu przed pójściem spać czy jakoś tak w wieczornej porze, żeby nie nauczyć dziecka, że może się rozbierać kiedy chce, bo wtedy by dopiero było, a są nieodpowiedzialni rodzice, którzy na to pozwalają, ale to już inna bajka :)
 
Do góry