reklama

Ciąża Po Poronieniu

Temat na forum 'Poronienia' rozpoczęty przez wiola9, 4 Luty 2006.

1. zjola

zjola Do 4 razy sztuka...?

Karola - i jak by co, to daj się wsadzić do tego szpitala. Najlepszym przykładem tego jest As i Karolinka.

2. karola1388

karola1388 Poprostu żyj...

wiem,wiem...nie bede protestowac to bylaby głupota z mojej strony.narazie mam lezec w domu,w nastepna srode mam usg zeby luknac czy szyjka jest taka sama czy krotsza.jesli taka sama to nadal lezenie w domu,jesli krotsza to szpital...gin jesio powiedzial mi,ze mimo lezenia moz byc tak,ze brzuch bedzie mi sie stawiac,bo moja macica ma taka urode,a ze to miesien jest to moze sie stawiac wbrew lekom,lezeniu itd byleby tylko szyjka sie nie skracala i skurczy nie bylo.zobaczymy w nastepna srode.znowu zawalu bede dostawała przed gabinetem ehh...

3. reklama
  4. anty2

anty2 Fanka BB :)

karola no i co ci przyjdzie z tego zawału?;-):-D
    kobietko waga może się zmienić nawet w ciągu dnia,ja zawsze rano ważę mniej:-(

5. martussia2203

martussia2203 Jestem MAMĄ!!♥

Zjola cały czas myślę o Tobie!! Oby dziś Wam się poszczęściło i Bóg dał Wam małą, bezbronną Istotkę!! ;*

Ja jutro wybieram się na badania tarczycy i przeciwciał tarczycy. Mój mąż to mnie dosłownie wygania, bo chce znów zacząć się starać o owoc naszej miłości :-) Jestem dobrej myśli choć myślę że jeden cykl będziemy musieli poczekać ;/ No nic nie martwię się na zapas ;)

6. kłaczek

kłaczek Fanka BB :)

:-D:-D:-D Chinczyk dostal pisemne ostrzezenie, jak jeszcze raz wyskoczy z czymkolwiek do mnie, lub kogokolwiek z nas, zostanie aresztowany... A my planujemy wyprowadzke... Hmmm... Pora pocwiczyc na skrzypcach.:rofl2:

Zjola, trzymam kciuki, mysle o Tobie. Niech sie uda nam wszystkim, ale jakby co to ja juz mam swoj cud, wiec... Niech uda sie Tobie

7. kobietka22

kobietka22 Gość

Anty - dlatego ja się ważę zawsze rano na czczo i na golasa :-D
    Martussia- to trzymam kciuki za badanka i za jak najszybsze staranka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
    Zjola - już trzymam kciuki na zapas &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&niech Wam da bocian ten cud :)
    Kłaczek - no i dobrze może się w końcu opanuje.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 Maj 2012
  8. martussia2203

kłaczek brawo!!!!!!!!! :-) Może wreszcie zacznie żyć swoim życiem żółtek jeden....

Kobietka dziękuję bardzo ;*

Karola leż odpoczywaj i oby Twoja szyjka była grzeczna!!!!!!

9. kłaczek

kłaczek Fanka BB :)

Kobietka, i po sikaniu - zawsze pare dag mniej.:-D Ze waga sie w cyklu buja, to ja zauwazylam juz dawno, dlatego dla mnie miarodajne jest wazenie w 2 dniu @ i tego sie trzymam.

Martussia, ja moze z tymi skrzypcami wytlumacze o co biega.. Wiesz, ja wredna chyba jestem, ale skoro wiem ze gnoj moze isc do paki jak jeszcze raz fiknie, czyli moge go zalatwic formalnie, to uruchamia mi sie duch kozaczy i zemsty wola za te poltora roku jazd, za noc spedzona na ulicy (zatrzasnelam drzwi domu) w pizamie, za powalone poczucie bezpieczenstwa we wlasnym domu. Mamy w planie sie wyprowadzic do kupionego domu, wiec moze sie niefortunnie zdarzyc, ze Chinczyk juz nie zdazy narozrabiac, a jak bedzie fikal do nastepnych lokatorow, tak jak fikal do poprzednich, to to co nam robil sie nie liczy, wiec znow jakby mial czysta karte. Skrzypce mam porzadne, ponad 100 letnie, koncertowe = glosne i wieki cale nie cwiczylam, wiec poczatki moga byc a la Tekla z Pszczolki Mai. Czyli byc moze mam w domu katalizator. Oczywiscie zadnego pilowania w nocy, naruszania zasad wspolzycia spolecznego.

10. reklama
  11. anty2

anty2 Fanka BB :)

kobietko nieziemska jesteś:-D:-Dja w piżamce,ale muszę zacząć bez niej,zawsze to jakies 10 deko mniej będzie:-Dbo że po sikaniu to rozumie się samo przez się:-D
    kłaczku widzę że piekielnica się w tobie budzi...:-)pomysł z Teklą iście szatański:evil:,ale w sumie to się durniowi należy.

12. martussia2203

Kłaczek no ja zawsze zastanawiałam się o co chodzi z tymi skrzypcami, a teraz rozjaśniłaś mi umysł ;) Jeśli ma to Ci pomoc w uzyskaniu satysfakcji to piłuj do ciszy nocnej ;) Tylko Karolka gdzieś eksmituj żeby go nie budzić :-D

Poleć forum