reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Doris nie mam pojecia. Ciesze sie tylko ze nie bylam u gina nic nie widziałam i ze obok jest Jas. przy Twoich biochemicznych tez wychodzily bladopozytywne testy?
 
reklama
Angelstw dziecko jest ogromna pociecha w takiej chwili. .. wiem po sobie. .. moim zdaniem lepiej biochrmiczna niż na późniejszym etapie... choć każda strata jest trudna.. taka nasza dola trzeba to jakoś przetrwać i ruszyć od nowa ..
 
Mnie to czekanie wykończy... ciągle niepewność plamie od tygodnia i ani w te ani we wte ... wszystko za małe za niskie. .. a najbardziej boje się by nie okazało się ze potrzeba zabiegu a co gorszr operacji. ..
Swoją dr gin zarzekal sie ze to nie koniec walki i że uda się na pewno choć może nie tym razem... ciekawe jakie ma pomysły i czy starczy mi kasy na ich realizację. ... teraz jestem po super kroplowce ktora miała mi pomóc o kosztach wolę nie pamiętać i dupa...chociaż wspominał że jak błąd w zarodku to nic nie pomoże ale tego wczesniej nie da się określić. .. pewnie zaproponuje in vitro ale ja nie jestem przekonana bo jak na robią zarodków ja wykorzystam niektóre s co x resztą. . Zniszczyć nie pozwolę wykorzystać wszystkich nie eiem czy dsm radę a oddać do adopcji czy jak oni to nazywaja nie wyobrażam sobie że gdzieś będzie żyło z dala ode mnie moje dziecko. ...trudne to są tematy...
 
Doris nie mam pojecia. Ciesze sie tylko ze nie bylam u gina nic nie widziałam i ze obok jest Jas. przy Twoich biochemicznych tez wychodzily bladopozytywne testy?
Tak, testy były blade a beta tez kiepska, w pierwszej rosła ale nic nie było widać na usg a potem spadła, w kolejnej ok 100 i spadek spadała, w ostatniej bioch beta tylko 25, kolejnej nie badałam, bo nie było sensu. A Ty dalej krwawisz? O której wynik?

Martaha
, a jak u Ciebie? nic nie boli? Nie plamisz? Twoja beta nie jest taka zła i przyrost też spory, zobaczymy.
 
Doris ból to może za dużo powiedziane tak lekko czuje podbrzusze i od wieczora z przerwami czerwono... nie leje się ale plamienie jest. ..na wiele nie liczę jutro beta
 
Beta 4,54 takze wiecie same. Oczyszczam sie. No nic wolalam zeby byla tak niska przy tym krwawieniu niz zeby byly jeszcze jakies komplikacje pt ciąża pozamaciczna albo wadliwy zarodek...trudno. Znow mnie zycie doswiadcza. A myslalam ze juz swoj limit wyczerpalam...
 
reklama
Angel bardzo mi przykro :(( przytulam i modle sie za aniolka ktory jednak do nas nie dotarl :(((
Marta za Ciebie wciaz trzymam kciuki!
 
Do góry