reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziękuję Misia :)

Tyle miałam planów na dzisiaj... Rano obudziłam się przed Olkiem, zadowolona zrobiłam wszystko :) O 8:30 mówię nie, za długo śpi, muszę go obudzić! Wchodzę do pokoju a tam Oluś ma dreszcze, gorączkę... Biorę go na ręce, wymiotuje na moje plecy... Byliśmy u lekarza, wygląda, że to tylko gorączka. Już ją zbiłam, Olek wariuje, dziurę wydreptał w piżamie, nawet zjadł śniadanie :) Oczywiście gości odwołałam, będziemy siedzieli sami z górą placków. A już się łudziłam, że rano mamusi prezent zrobił, że dłużej pospał... ;)
 
Alzunia spelnienia marzen i wielu radosnych chwil z Twoimi chlopakami! Oby malemu szybko przeszlo. (wciaz nie dostalam przesylki, zaczynam podejrzewac ze mi ja buchneli na poczcie!)

U nas cisza przed burza, skurczy dzis brak za to pobolewa mnie brzuch w roznych miejscach. Jutro mamy isc na chrzciny, ciekawa jestem czy sie uda.
 
reklama
Magdalena, Gloria dziękuję :) Tam w paczce chyba nie ma takich malutkich ubranek, to może dojdzie, zanim Marcysia wyrośnie ;) Najedz się na chrzcinach, będziesz miała więcej siły do rodzenia :D
 
Do góry