reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam jestem tu nowa. Staramy sie z męzem o dziecko. Niestety to bedzie moja druga ciaża w ktora chce zajsc bo pierwsza zakonczyla sie poronieniem w 12 tygodniu. Okazalo sie ze byl pusty pecherzyk. W czerwcu 2016 roku mialam zabieg łyzeczkowania. Od tamtej pory nie moge zajsc w Ciaze. moje cykle to 30 31dc. Ostatnia miesiczke mialam 29grudnia... dzis jest 35dc i jeszcze nie przyszla.. robilam wczoraj test wyszedl negatywny, dzis rano zrobilam drugi tez negatywny. brzuch pobolewa jak na okres ale zamiast niego leca mi biale uplawy.. czy to mozliwe ze jestem w ciazy? a testy jeszcze tego nie wykazuja? prosze o odpowiedz...
 
reklama
Oczywiście, że będziesz mamą, jednak potrzeba do tego dużo cierpliwości. ☺
Ja przy poprzednim cyklu starań też doszukiwałam się objawów ciąży, a kiedy zaczął mi się spoźniać okres to juz w ogóle o mało nie zwariowałam. Już sobie wyobrażałam jaki to będzie piękny okres 9 miesięcy w moim życiu a poźniej kolejne lata z maluchem. Natomiast @ pokrzyżowała moje plany bo się zjawiła i byłam wściekła jak nie wiem, że się nie udało. Teraz natomiast zaczęłam podchodzić do tego z dystansem. Co ma być to będzie - nie dajmy się zwariować. Wyczekuję dnia w którym będę mogla spojrzeć na test i ujrzeć dwie kreski jak niczego w swoim życiu nie wyczekiwałam i móc razem z moim mężem cieszyć sie cudem. Na każdą z Nas przyjdzie pora, jestem tego pewna. Niektóre z Nas muszą więcej odczekać, ale ciąża jest warta wszystkiego. ☺

Ja sobie tak mówię co będzie to będzie po czym za chwile znowu to samo myślenie :)...jak @ przyjdzie to będzie przesądzone teraz mam jeszcze cień nadziei
 
Witam jestem tu nowa. Staramy sie z męzem o dziecko. Niestety to bedzie moja druga ciaża w ktora chce zajsc bo pierwsza zakonczyla sie poronieniem w 12 tygodniu. Okazalo sie ze byl pusty pecherzyk. W czerwcu 2016 roku mialam zabieg łyzeczkowania. Od tamtej pory nie moge zajsc w Ciaze. moje cykle to 30 31dc. Ostatnia miesiczke mialam 29grudnia... dzis jest 35dc i jeszcze nie przyszla.. robilam wczoraj test wyszedl negatywny, dzis rano zrobilam drugi tez negatywny. brzuch pobolewa jak na okres ale zamiast niego leca mi biale uplawy.. czy to mozliwe ze jestem w ciazy? a testy jeszcze tego nie wykazuja? prosze o odpowiedz...

Jak 35 dc to idź na bete :) przez te testy można zwariować jednym wychodzi wcześniej innym później innym wcale ...skoro miesiączka się spóźnia poszłabym na badanie . Ja na razie czekam do dnia spodziewanej @ i się okaże ...
 
Juz serio nie wiem co mam o tym myslec... to czekanie jest najgorsze...mi w pierwszej ciazy ktora poronilam test pokazal druga kreske juz 5dni przed okresm... wiec nie wiem od czego to zalezy... dlatego sie martwie ze teraz jak wychodza negatywne to jednak prawda:( ale nadzieje mam do samego konca:)
 
Juz serio nie wiem co mam o tym myslec... to czekanie jest najgorsze...mi w pierwszej ciazy ktora poronilam test pokazal druga kreske juz 5dni przed okresm... wiec nie wiem od czego to zalezy... dlatego sie martwie ze teraz jak wychodza negatywne to jednak prawda:( ale nadzieje mam do samego konca:)

Ja cały czas próbuje sobie powtarzać że owulke miałam później i że musi minąć trochę czasu żeby test wyszedł dziewczyny mnie tu podnoszą na duchu że test przed miesiączka nie musi być warygodny bo że za wcześnie . U Ciebie skoro okres sie spóźnia to radziłabym zrobic bete i nie bedziesz myśleć czy tak czy nie wszystko ponoć zależy od stężenia hcg nie zawsze sikaniec wychodzi póki co tego sie trzymam :) dzisiaj zaplamiłam śluz najpierw czysto biały później delikatnie zabarwiony i niteczki różowe teraz znowu czysto i póki nie ma tej @ jest dobrze ;p
 
Ja cały czas próbuje sobie powtarzać że owulke miałam później i że musi minąć trochę czasu żeby test wyszedł dziewczyny mnie tu podnoszą na duchu że test przed miesiączka nie musi być warygodny bo że za wcześnie . U Ciebie skoro okres sie spóźnia to radziłabym zrobic bete i nie bedziesz myśleć czy tak czy nie wszystko ponoć zależy od stężenia hcg nie zawsze sikaniec wychodzi póki co tego sie trzymam :) dzisiaj zaplamiłam śluz najpierw czysto biały później delikatnie zabarwiony i niteczki różowe teraz znowu czysto i póki nie ma tej @ jest dobrze ;p
tez caly czas mam taka nadzieje ze owu sie opoznila i ze za wczesnie na testowanie z moczu... ja tez mialam plamienia dwa tygodnie po okresie 12.01 i odrazu polecialam do lekarza. stwierdzil ze czasem kobiety tak maja w dni plodne sa brazowe plamienia..nic wiecej sie nie dowiedzilam... zrobil mi uzg i powiedzial ze jest pecherzyk owulacyjny i przez to sie tak nakrecilam na ta ciaze..
 
tez caly czas mam taka nadzieje ze owu sie opoznila i ze za wczesnie na testowanie z moczu... ja tez mialam plamienia dwa tygodnie po okresie 12.01 i odrazu polecialam do lekarza. stwierdzil ze czasem kobiety tak maja w dni plodne sa brazowe plamienia..nic wiecej sie nie dowiedzilam... zrobil mi uzg i powiedzial ze jest pecherzyk owulacyjny i przez to sie tak nakrecilam na ta ciaze..

Zrób badanie i daj znać jestem ciekawa co Ci wyjdzie i 3 mam mocno kciuki ! :) ja mam dzis 25dc jeśli owu bym miała powiedzmy 21.01 to dziś 11 dzień po
 
reklama
Do góry