reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak 3xb6 wystarczy chyba żebyś się nie najlepiej czula to zmniejsz. Colostrum na początku brałam 2x dziennie nie na pusty żołądek a w ciąży 1x. Czyżbyś zagladala na nasz dwugi wątek? :D
Oczywiscie, jestem na biezaco [emoji6]

Faszeruje sie na wlasna reke i jak nie jestem pewna ro pytam. Pewnie jeszcze nie raz zagadam [emoji12]

Dzieki Nafoczka :*

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Funia Dziekuje bardzo.....chciałabym jednak móc zajsć w ciążę za 2-3 lata (tak jak napisałam wyzej).

Agatush i tego właśnie się boję :(
Dobrze ze Bóg zesłał mi na ziemię choć jedno dzieciątko.....jestem Mu za to bardzo wdzięczna.
Jakie ma dalsze plany wobec mnie nie wiem.....dowiem się w swoim czasie ;)
 
Misia, wiem że masz teraz głowę pełną innych myśli, ale jeśli pamiętasz to powiedz mi czy endokrynolog od razu Ci zmieniał dawkę Eurhyroxu? W ktorym byłaś tc jak badałaś hormony tarczycy?
 
Ja wróciłam z uk do pl bo lekarz nie chciał się mną zająć kiedy serduszko nie biło :[ powiedział że sama dojde do siebie i że w uk łyżeczkowanie nie jest zgodne z prawem . Wywaliłam kupe kasy na prywatna polską klinike bo o ang to nawet nie ma co mówić . W Pl okazało się że grozi mi ciąża zaśniadowa i zakażenie bo przez długi czas samoistnie nie poroniłam i zrobili mi zabieg dali leki później kontrola i wszystko wróciło szybko do normy jakbym tam została nie wiem co by było .
Teraz juz 3 miesiace po zabiegu badania mam idealne ... czekam na moje 2kreseczki wymarzone ale boje sie że @ mnie dopadnie :[

Jakie nie zgodne z prawem ? Ja mieszkam w uk od 10 lat 4 ciąże stracone z tego 3 łyżeczkowane bo nie było akcji serca albo było i pozniej się skaczyło .
Za każdym razem się mnie pytali czy chcę zabieg !!nie ma z tym problemu .

Nie wiem na jakiej zasadzie i ciebie stwierdzili , że nie zgodne z prawem !? W Anglii prawie wszystko jest zgodne z prawem a tym bardziej spawy ginekologiczne należą do decyzji pacjenta .
Pozdrawiam was dziewczyny ;) dawno mnie nie było .

Czy ktos tęsknił za mną ? Pewnie wszystkie :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Jakie nie zgodne z prawem ? Ja mieszkam w uk od 10 lat 4 ciąże stracone z tego 3 łyżeczkowane bo nie było akcji serca albo było i pozniej się skaczyło .
Za każdym razem się mnie pytali czy chcę zabieg !!nie ma z tym problemu .

Nie wiem na jakiej zasadzie i ciebie stwierdzili , że nie zgodne z prawem !? W Anglii prawie wszystko jest zgodne z prawem a tym bardziej spawy ginekologiczne należą do decyzji pacjenta .
Pozdrawiam was dziewczyny ;) dawno mnie nie było .

Czy ktos tęsknił za mną ? Pewnie wszystkie :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem tak mi powiedział niby jeden z najlepszych lekarzy pf a że byłam w szoku i nie dowierzałam to poleciałam do Pl i już nie dochodziłam sedna sprawy bo mnie juz nie interesowało . Mieszkałam 8lat w Londynie i nigdy nie byłam zadowolona z gp ani polskich lekarzy ;/ ale byc może tylko mi sie tak trafiło nie będę się sprzeczać bo zależy na kogo gdzie się trafi .
Teraz to juz przykre wspomnienie ... nie roztrząsam :/

dobrej nocki dziewczyny :)
 
Nie wiem tak mi powiedział niby jeden z najlepszych lekarzy pf a że byłam w szoku i nie dowierzałam to poleciałam do Pl i już nie dochodziłam sedna sprawy bo mnie juz nie interesowało . Mieszkałam 8lat w Londynie i nigdy nie byłam zadowolona z gp ani polskich lekarzy ;/ ale byc może tylko mi sie tak trafiło nie będę się sprzeczać bo zależy na kogo gdzie się trafi .
Teraz to juz przykre wspomnienie ... nie roztrząsam :/

dobrej nocki dziewczyny :)

No z gp to zależy ja czasmi jestem zadowolona a czasmi nie zależy na kogo się trafi .jetem w szoku że tak ciebie potraktowali , zwyczajnie chcieli zaoszczędzić - świnie - . W chwili poronienia zawsze się mną dobrze zajęli ale dopiero wtedy kiedy byłam już na oddziale przed tym to też przechodziłam przez kilka osób dla których moje bóle i krwawienie to normalne przy ciąży !!!!
A polscy lekarze to masakra przyjeżdzają tylko zbijać kasę . Wizyty drogie a efektów brak .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia, wiem że masz teraz głowę pełną innych myśli, ale jeśli pamiętasz to powiedz mi czy endokrynolog od razu Ci zmieniał dawkę Eurhyroxu? W ktorym byłaś tc jak badałaś hormony tarczycy?
Z moją Endo byłam zawsze umówiona ze jak tylko test pokaże mi dwie kreski tak odrazu mam przyjść (przyjmie mnie bez rejestracji).
Brałam Euthyrox 100. Jak zrobiłam test i wyszedł pozytywny to zrobiłam prywatnie badanie tsh (czyli było to między 4 a 5 tc). Udałam się do Endo. Pamiętam ze tsh miałam wtedy ponad 2,5. Powiedziała ze trochę je zbijemy. Dostałam Euthyrox 112.
Po tej dawce przez jakiś czas miałam ładny poziom tsh, a później znów zaczął rosnąć. Do końca ciąży brałam 137.
Zaraz po porodzie kazała mi przejść na 112.
 
reklama
Hej Dziewczyny! Czytam Was cały czas, mało się udzielam bo z każdym dniem rośnie mój niepokój przed usg..... Okropnie się boję :-( dzisiaj idę do ginekologa II po skierowania na badania, jutro na pobranie a we wtorek USG..... Im bliżej tym bardziej się boję.... U mnie dzisiaj zgodnie z OM równo 10t0d...


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry