reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzis mam 6t0d jestem pod stala kontrola gina,narazie nie stwierdzono skad plamienia,ale slyszalalm juz niejedna pozytywna historie
Wczesniej bralam luteine pod jezeyk x2 16-25 dc ale na wlasna reke przedluzylam do 26 dnia,gdyby fasolka jednak chciala sie pojawic i mialam nosa bo w 27 dc pozytyw ,teraz biore duphaston x3
Jak bylam w szpitalu przed zabiegiem to wszedzie mowili mi ,ze pozytywne jest to ,ze zaszlam i ,ze na pewno zajde znow,tylko trzeba czasu
Takze dziewczyny trzymam kciuki styczen byl na forum bardzo fasolkowy wiec luty nie moze byc gorszy[emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj tak bylby super prezencki[emoji5]
Tez sie martwie,tez chcialabym przeskoczyc czas ,ale nie da sie [emoji20]tak samo pragnelam jak najszybciej byc w ciazy ,wiec wiem co czujecie,ale kurcze zamawialam spokojna ciaze a nie z atrakcjami hehe[emoji23] ojj ta moja fasola mi daje popalic


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mum ze dwa razy zdazyly mi sie takie cykle z plamieniami. Bylam nawet u lekarza ale olal sprawe. Stwierdzil ze @ sie zbliza. Nastepne po nich juz byly normalne. Nie martw sie .
Misia Monisia a moze Ty sie praca tak martwisz i ze stresu @ nie przychodzi?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia jak u Ciebie? U nas bardzo późno pojawiło się serduszko. Mój gin ma lepsze usg i coś tam niby dojrzał, ale nie był pewny. Ja wtedy masakrycznie rzygałam, słaniałam się. Od razu wysłał mnie do szpitala. Tam zrobili usg starym rumpem i nie stwierdzili tętna. Poleżałam tydzień, nawodnili mnie, obrzygiwałam kibel kilka razy dziennie. Poprosiłam o ponowne usg i serduszko już było. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie też tak było &&&&&
 
Alza ale ja utrata tej pracy zaczęłam się martwić 2 dni po terminie spodziewanej @. Wczesniej niczym sie nie stresowalam, bo nie mialam czym. W pracy atmosfera super az chce sie chodzic.
Dziś trochę odpuściły mi nerwy jak zobaczyłam jedną kreskę na teście.
Nigdy @ mi się nie spozniała.

Rozmawiałam z moją mamą.....powiedziała mi ze ona w wieku 35 lat przestała całkowicie miesiaczkowac. Tak marzyła o trzecim dziecku ale niestety.
Mam nadzieję ze czegoś takiego nie dziedziczy się w genach :/
Mam 31 lat....za jakieś 2-3 lata chciałam zajść w ciążę......mam nadzieję ze będzie mi to dane.
 
Alza ale ja utrata tej pracy zaczęłam się martwić 2 dni po terminie spodziewanej @. Wczesniej niczym sie nie stresowalam, bo nie mialam czym. W pracy atmosfera super az chce sie chodzic.
Dziś trochę odpuściły mi nerwy jak zobaczyłam jedną kreskę na teście.
Nigdy @ mi się nie spozniała.

Rozmawiałam z moją mamą.....powiedziała mi ze ona w wieku 35 lat przestała całkowicie miesiaczkowac. Tak marzyła o trzecim dziecku ale niestety.
Mam nadzieję ze czegoś takiego nie dziedziczy się w genach :/
Mam 31 lat....za jakieś 2-3 lata chciałam zajść w ciążę......mam nadzieję ze będzie mi to dane.
Misia bardzo często takie rzeczy są dziedziczne w tym sensie że jeżeli Twoja mama wcześnie weszła w menopauze to u Ciebie też może tak być. To nie jest reguła ale ....

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nafoczka napisz mi prosze czy 3x b6 (50 mg p5p) to wystarczajaco?
I jeszcze jedno- jak przyjmowalas colostrum? Ile dziennie i czy na pusty zoladek? :*

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak 3xb6 wystarczy chyba żebyś się nie najlepiej czula to zmniejsz. Colostrum na początku brałam 2x dziennie nie na pusty żołądek a w ciąży 1x. Czyżbyś zagladala na nasz dwugi wątek? :D
 
reklama
Misia wiem ,ze nie chcesz starcic pracy i kazda z nas jest w innej sytuacji
Ale ja widze ta druga strone medalu,jakbys rzeczywiscie kiedys nie zdazyla to teraz los zdecydowalby za Ciebie i obdarzylby Cie cudem[emoji4]
Uwazam ,ze nic nie dzieje sie bez przyczyny
zycze Ci szczescia w wydaniu takim jak sobie zyczysz [emoji4]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry