reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Calineczka24 no moj maz nie mial wyjscia taki los ale i tak mi nie darowal :)
w piatek bylismy nad morzem na kreglach i cydrow troche wypilam a wczoraj londyn caly:) super bylo szkoda ze dzisiaj musze wracac :(
Biedna 8 nie wiem czy pamietacie jak mi w lipcu bol dziasel sie zaczal od niej noc nie pomagalo bralam tabletki i nic i gozdziki tez zagryzalam bo likwiduja stany zapalne ale w ostatecznosci wyrwalam bolalo bardzo a teraz mam spokoj
 
reklama
@Calineczka24 współczuję, oby tam się szybko wygrzebała i to w pionie, bo one gupie potrafią i w poziomie próbować wyleźć a niby takie mundre.

@Funia90 a widzisz jakie to podróżowanie pożyteczne. Media podają, że można już korzystać z okien.

@zosiak, ale weekend miałas pod znakiem miłości. Wracaj szczęśliwie.
 
@kari21 jesteś mega babka. Przepraszam że dopiero piszę, weselicho mieliśmy. Wstalam niedawno. Podziwiam Cię i wielki szacunek dla Ciebie. Zadbaj o siebie bo co te Twoje chłopaki Cię potrzebują. Życzę Ci dużo wytrwałości, siły i zdrowia przede wszystkim
 
@ivvonka ciekawa jestem który to taki mądry powiedział, że 8 to zęby mądrości :D
szkoda, że człowiek wyboru nie ma czy chce, żeby wyrosły czy tez nie :D

@zosiak to juz dziś wracasz? :O ale dobrze, że chociaż na chwilę mogłaś się wyrwać do swojego mężczyzny ;) - dla Was to zapewne bardzo dużo :)

@AgaB33 czemu nie mówiłaś, że na wesele idziesz? Mój chłop coś mi truł że poszedłby potańcować :D :D

Mówiłam, że mój chłop spać pójdzie ? :D
Biorę koc, żeby go przykryć a On do mnie z tekstem " Zostaw mnie " :D
Stwierdził, że drzemka ma do 15 :D - swoją drogą troche dłuuuuga ta drzemka :D
 
Witam sie kochane. Dziekuje wam wszystkim za cudowne slowa wsparcia... niesamowicie milo sie czyta ze ktos docenia, rozumie, wzruszylam sie, dziekuje :)

U mnie leniwa niedziela, mam nadzieje ze powoli moje krwawienie sie juz skonczy bo mam tego dosyc. Wczoraj robilam porzadek w torbie z Polski i wypadl moj pozytywny test. Musialam szybko wyrzucic w kosz zeby sie znow nie rozklejac.

Milej niedzieli wszystkim :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobilam placek po zbójnicku. Przekarmilam męża. Powiedział,że musi spalić. Ja myślałam, że może jakieś przytulanko. A on mi mówi, że idzie w kukurydzę. Też idę. :)
 
@ivvonka mniam placki kocham ale mój brzuch je magazynuje więc ograniczam je .

U mnie na obiad był barszcz czerwony, na drugie ziemniaki i schabowe a dla mnie 3 ziemniaki i 3 skrzydełka gotowane do tego mizeria.

A teraz wsunelam 2 kromki chleba razowego z pasta twarozkowo jajeczna.
Na kolacje sałatka z brokułów nowosc znajomej brokuły się gotuje smaruje majonezem (dla mnie wersja z sosem z jogurtu naturalnego z czosnkiem ) potem się kładzie jaja na twardo ugotowane i pomidory sól pieprz wedle uznania.

No i co dziewczyny tydzień ćwiczeń i lekkiego jedzonka 5 razy na dzień i 1 kg w dol i po 1 cm wszędzie mniej poza biodrami te bez zmian. Myślę że na razie zostanę przy tym zestawie na brzuch tylko bo nie chce za mocno schudnąć patyczakiem już byłam i dziękuję bardzo :D .
 
@Calineczka24 a to chłop do wypożyczenia czy w komplecie chętni na to wesele. Ja już bawie się na drugim w tym roku. We wrześniu jeszcze jedno. Od jutra koryto do góry i rozpoczynam walkę z wagą dla potencjalnego dzidziusia. A i dla córci też bo co jej po spasionej matce która lada dzień zacznie chorować? A najważniejsze to dla siebie aby poczuć się lepiej
 
@Calineczka24 a to chłop do wypożyczenia czy w komplecie chętni na to wesele. Ja już bawie się na drugim w tym roku. We wrześniu jeszcze jedno. Od jutra koryto do góry i rozpoczynam walkę z wagą dla potencjalnego dzidziusia. A i dla córci też bo co jej po spasionej matce która lada dzień zacznie chorować? A najważniejsze to dla siebie aby poczuć się lepiej

W komplecie oczywiście :D
Dużo chcesz zrzucić?
Chcesz przejść na jakąś konkretną dietę czy w jakiś inny sposób? ;)

@mamcia2014 gratuluję silnej woli :)
Trzymam kciuki abyś się utrzymała jak najdłużej w zdrowym jedzeniu i unikała tego niezdrowego :)
 
reklama
No… półtorej godziny łażenia, przedzierania się przez jakieś zakazane krzaki, kukurydzę, błoto i człowiek od razu inaczej wygląda. Ja brudna i mokra, mąż podobne stadium śliczności.
Jeszcze kotka, nasza przybłęda z nami poszła. Trzeba było księżniczkę z powrotem nieść, bo siła jej się skończyła i jeszcze się chyba rżyskiem skaleczyła. Ona jest dość nieufna i wścieknięta. Potrafi podrapać, ugryźć. Tymczasem straciła zupełnie animusz i pozwoliła się na ręce wziąć i nawet nie drgnęła, dopóki na teren posesji nie weszliśmy. A mówiłam: zostań, idź, psik. Nie, uparła się i poszła.
Jednak cel główny został osiągnięty, bo w kukurydzę to my chodzimy na sarny. Udało nam się podjeść na wyciągnięcie ręki i upolowaliśmy jedną. Aparatem oczywiście.

sarniak.JPG
@mamcia2014 wiem, ale on sam chciał ten placek. Ja je zjadam tylko jak w górach jestem.
 

Załączniki

  • sarniak.JPG
    sarniak.JPG
    151,5 KB · Wyświetleń: 231
Ostatnia edycja:
Do góry