reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@muza_ton Jeeeja! Jaki piękny brzusio! Też tak chce:)
@monia_l Będzie dobrze, jeszcze zobaczysz, że będziesz i Ty chwalić Nam się swoim małym szczęściem:):*
Dzisiaj jestem po badaniach po poronnych.. czekam tylko jeszcze na 2 i 3 pobranie glukoza i insulina.. postanowiłam, że w połowie cyklu zrobię sobie usg żeby sprawdzić jak to wygląda, bo cierpliwość nit jest moją mocną stroną :p i zobaczymy co los szykuje..
 
reklama
@Syl92 @kb.karola90 zapraszamy :-) chętnie "pozarażam" mój M z córcia się wyspecjalizowali. Bierze małą i pociera nią potencjalnych rodziców. Jeden przypadek zakończony sukcesem. Czekamy czy reszcie się powiodło.
Ja trzymam za Was kciuki

@Totois30 nie ma to jak z głębią i sensem napisać :-)
Dziś będę się wylegiwać bo stopy jeszcze balonikowate trochę ale mniej.niż wczoraj. Ale moj osobisty lekarz, czyli mój M zlecił leżenie
 
Hej dziewczyny, dzisiaj wracam do pracy po 3 tygodniach l4 :( czuje ze bedzie ciezko.

Za tydzień mam wizyte kontrolną po lyzeczkowaniu i wychodzę z siebie! Ta niepewnośc, w jakim jestem stanie po zabiegu jest straszna.

Testy ciazowe dalej wychodza mi pozytywne, wiec beta jeszcze nie spadla do 0 :(
 
Hej dziewczyny, dzisiaj wracam do pracy po 3 tygodniach l4 :( czuje ze bedzie ciezko.

Za tydzień mam wizyte kontrolną po lyzeczkowaniu i wychodzę z siebie! Ta niepewnośc, w jakim jestem stanie po zabiegu jest straszna.

Testy ciazowe dalej wychodza mi pozytywne, wiec beta jeszcze nie spadla do 0 :(
Cierpliwość wszystko powoli wróci do normy.A i w pracy może będzie ok;zajmiesz trochę myśl czymś innym.Ja po lyzeczkowaniu nie robiłam bety ale krwawilam dłużej niż po samooczyszczeniu to wszystko zależy od organizmu.Wizyta u lekarza na pewno Cię uspokoi.
 
@patuśka na wszystko potrzeba czasu. Daj sobie dojść do siebie. Mi akurat praca pomogła. Nie skupiałam się tylko na mojej tragedii. W pracy mój dział wiedział bo ronić zaczęłam w pracy. Ale na drugi dzień poszłam normalnie do pracy. I mi dzięki temu było łatwiej i oby Tobie również tak się udało
 
hej Dziewczyny,
Co słychać?
Nie odzywam się za dużo, bo tyle się u nas dzieje, że brakuje czasu- studia magisterskie, budowa domu i tak czas leci :)
W pt byłam u lekarza z dzidza wszytko ok- ponownie wychodzi, że chyba dziewczynka :)
Co mnie dziwi to na tej wizycie wyszło, że teraz bardziej główka i brzuszek podrosl, a długość jest troszkę mniejsza, ale było ciężko zmierzyć, gdyż dzidzia miała pochylona główkę .
Czy to normalne, że czasami coś rośnie szybciej a coś wolnej i później odwrotnie?
Od wizyty męczą mnie też bóle pochwy, czuje się bardzo napięta tam ...
Teraz siedzę w pociągu i mykam do przychodni po wyniki badań prenetalnych i testu Pappa:)
 
@Paulinax kochana nie pomoge z pomiarami bo to moj poerwszy bąbelek w brzuchu mierzony na razie 3 razy:) na tym etapie rosna tak rozne rzeczy ale chyba co tydzien mniej wiecej powinien byc przyrost o cm. Ale naprawde nie wiem. Jak gin powiedzial ze dobrze to cacy:) super !ja czekam na swoj detektor. Dzis wyslali!:)
 
Ja juz po wizycie:) Dzidzior rośnie, ma prawie 6 cm i serduszko pika. Na usg juz taki duży, ze w pecherzyku nic wolnego nie widac. Az sie poplakalam. Zeby jutro tylko wszystko wyszlo ok na tych prenatalnych. Nie wiem, czy brac mojego W. On by bardzo chcial, ja tez, ale nie wiem czy usg bedzie przez brzuch, czy dowcipnie, a jak to drugie to wolalabym oszczedzic mu widoku ;) z racji mojego tlustego brzucha przypuszczam ze lepiej mu oszczędzę....
 
reklama
Ja juz po wizycie:) Dzidzior rośnie, ma prawie 6 cm i serduszko pika. Na usg juz taki duży, ze w pecherzyku nic wolnego nie widac. Az sie poplakalam. Zeby jutro tylko wszystko wyszlo ok na tych prenatalnych. Nie wiem, czy brac mojego W. On by bardzo chcial, ja tez, ale nie wiem czy usg bedzie przez brzuch, czy dowcipnie, a jak to drugie to wolalabym oszczedzic mu widoku ;) z racji mojego tlustego brzucha przypuszczam ze lepiej mu oszczędzę....
Piekne wiesci :) :) jutro bedzie wszystko w porządku. Kiedy wkraczasz w 2 trymestr?
 
Do góry