reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Takaja123 ja niestety nie pomogę, bo nie wiem co lepsze, ale biorę to i to:happy2: olej z wiesiołka kupiłam w aptece w kapsułkach, bo akurat nie było płynnego. Kupiłam go w ostatnim cyklu zanim zaszłam w ciąże. Zabrałam od pierwszego dnia cyklu do 14 i jak się okazało ze jestem w ciąży, to już nie brałam wiec sporo tych tabletek mi zostało, wiec teraz łykam bo zaszkodzić chyba nie zaszkodzą :)
Natomiast siemię lniane kupiłam już w ciąży (2 dni przed wizyta, na której usłyszałam te straszne rzeczy), nawet nie zdążyłam otworzyć a kupiłam dwupak taki zmielony który nie trzeba moczyć tylko zalewa się gorąca woda. Chciałam pic, bo miałam problemy z wypróżnieniem w ciąży i słyszałam, ze to pomaga. Teraz może przyda się do czegoś innego ;-) ;)
 
Cześć! Od zabiegu minęło prawie 6 tygodni, na usg wszystko okej, ładne endometrium. Możemy starać się ponownie! Jestem przeszczęśliwa! [emoji16]

Trzymam za was wszystkie mocno kciuki, niezależnie, czy się staracie, czekacie na ponowne starania, czy już zaszlyscie i odliczacie do momentu przyjścia waszych cudów na świat [emoji4]
 
Właśnie zaczęłam przyjmować ovarin i liczę, że będą jakieś efekty [emoji4]
A u mnie 6 dzień od owu czuję cały czas jajnik, raz jeden raz drugi, spuchnięte piersi [emoji17] nie wiem czy szykować test za jakiś czas ;o
 
@kb.karola90 ważne że nic się nie pogarsza, jesteś pod kontrolą i mocno wierzę że będzie dobrze [emoji4]

@Destino ciągle trzymam za Was kciuki [emoji3590]

@Takaja123 @gigi_ też chciałam brać ten olejek ale się zagapiłam, poza tym w tym miesiącu jakoś najmniej chciałabym zajść w ciążę, więc bez wspomagaczy. Jak będzie to tak miało być [emoji4]
 
@gigi_ dzięki za podpowiedź :) w następnym cyklu pewnie przetestuję bo też wydaje mi się ten śluz skapy w porównaniu do wcześniejszych. A teraz widzisz efekty?

@Jivka ja czekam cierpliwie na @ mam jeszcze kilka dni ale czuję powoli, że się zbliża :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Takaja123 zobaczyny jak zrobię zastrzyk i wystąpi owu. Dziewczyny pisały gdzie że dopiero przy drugim cyklu jest efekt. Zobaczymy jak to będzie. Ja podchodzę na luzie w tym miesiącu. A biorę olejek bo on wspomaga cykle miesiączki.
@Jivka ja w tamtym miesiącu miałam brać ale nie brałam olejku.
 
Do góry