reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Takie coś jem i przeważnie z pomidorem ogórkiem chuda wędlina ser żółty nie smaruje niczym dodam czasami cebulę sałatę.
1558006088303.jpeg
1558006118144.jpeg
1558006160246.jpeg
 
reklama
Teraz właśnie czytałam że ryż i wafle ryżowe można jak najbardziej jeść przy redukcji ciała. I w necie jest napisane że mają IG niskie
 
Ja tylko w czasie ciąż stosowałam dietę cukrzycową, ale mi moja diabetolog nie zabraniała wafli ryżowych.
Wg strony wafle ryżowe mają ig 64, ale to pewnie też zależy od danego produktu (czasem producenci podają wartości na opakowaniach). Najlepsze byłyby z ryżu brązowego.
 
Ja tylko w czasie ciąż stosowałam dietę cukrzycową, ale mi moja diabetolog nie zabraniała wafli ryżowych.
Wg strony wafle ryżowe mają ig 64, ale to pewnie też zależy od danego produktu (czasem producenci podają wartości na opakowaniach). Najlepsze byłyby z ryżu brązowego.
Właśnie na Internecie pisze że ryż brązowy ma średni IG A ryż biały ma niski IG A chce zastosować narazie jakaś sama dietę żeby schudnąć parę kilo przed wizytą u dietetyka
 
@M@lly polecam tez GodulaHope w Rudzie Śląskiej.
Ja kariopyty miałam refundowane, ale mąż płacił 200 zł za wizytę i 400 za badanie kariotypów. Odebranie wyników jest w konsultacji z genetykiem.
 
reklama
@M@lly polecam tez GodulaHope w Rudzie Śląskiej.
Ja kariopyty miałam refundowane, ale mąż płacił 200 zł za wizytę i 400 za badanie kariotypów. Odebranie wyników jest w konsultacji z genetykiem.
Jest w ogóle możliwa refundacja? Większość klinik oferuje konsultacje telefoniczną a my byśmy woleli się spotkać i porozmawiać.
Dzięki popatrzę. A polecasz kogoś konkretnie od nich?
 
Do góry