reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 @Lu_cy @Charlotte21 jak będzie serduszko na wizycie to tak zrobię. Jak jeszcze nie będzie to się chyba wstrzymam dwa tygodnie do kolejnej wizyty. Zapytam mojego lekarza co o tym myśli. Ciężka sprawa.
Ja już o L4 myślę a jeszcze nie wiem czy wszystko dobrze.
 
reklama
@roki_1991 @Lu_cy @Charlotte21 jak będzie serduszko na wizycie to tak zrobię. Jak jeszcze nie będzie to się chyba wstrzymam dwa tygodnie do kolejnej wizyty. Zapytam mojego lekarza co o tym myśli. Ciężka sprawa.
Ja już o L4 myślę a jeszcze nie wiem czy wszystko dobrze.
I bardzo dobrze ! Myslisz odpowiedzialnie jak nie zaszkodzic dziecku ;* nawet jezeli scenariusz okazalby się mniej łaskawy to i tak dobrze swiadczy o twojej trosce. ;) trezba uwazac.
 
@Charlotte21 dzięki za Twoją odpowiedź :) Skontaktowałam się z lekarzem i kazal brać do wizyty 2 tabletki. Czyli dawkę 50. Jutro jeszcze się dopytam co ile mam kontrolować itp.
Oby tylko jutro na USG wszystko było tam gdzie powinno.


Tak się zastanawiam co z tym L4. Od którego tygodnia ciąży poszlyscie na L4?
Boje się iść od razu, bo wszystko jeszcze jest możliwe a z drugiej strony martwię się ta epidemia. Nie mam możliwości pracy zdalnej i spotykam się z dużą ilością osób w pracy.
Ja na l4 poszłam po wizycie serduszkowej czyli jakoś 6tc ale w obecnej sytuacji jaka panuje myślę że poszłabym od razu, ale decyzja należy do Ciebie :) a co do tsh to skoki zupełnie normalne, u mnie od razu jak zaszłam skoczyło do 3 i z dawki 25 weszłam na 50, a teraz w 19tc biorę już 100 :)
 
reklama
Kiedy powinnam pójść najlepiej do lekarza? Zabieg miałam 26.03. Póki co zapisałam się na 16.04, myślicie, że to dobry termin?

Cześć, jeśli chodzi o wizytę, myślę że te 3-4 tygodnie będą optymalne, więc śmiało możesz sobie 16 kwietnia zostawić,. ;)

To normalne że dziś tak często mnie podbrzusze pobolewa? [emoji17]
Trochę się stresuje

Taaak, spokojnie ;)Jak pobolewa, kłuje, to tak może być.

@Charlotte21 dzięki za Twoją odpowiedź :) Skontaktowałam się z lekarzem i kazal brać do wizyty 2 tabletki. Czyli dawkę 50. Jutro jeszcze się dopytam co ile mam kontrolować itp.
Oby tylko jutro na USG wszystko było tam gdzie powinno.

Tak się zastanawiam co z tym L4. Od którego tygodnia ciąży poszlyscie na L4?
Boje się iść od razu, bo wszystko jeszcze jest możliwe a z drugiej strony martwię się ta epidemia. Nie mam możliwości pracy zdalnej i spotykam się z dużą ilością osób w pracy.

Ja poszłam jakoś w 13 tc, ale w obecnej sytuacji brałabym L4 od razu.

Wyszłam od lekarza. Pęcherzyk ciążowy 4mm za 2 tygodnie kolejna wizyta. Mam również mała torbiel na lewym jajniku ale powoedzial że to nie przeszkadza. I endometrium 8.7

Nooooo! Takżem czuła.... Gratulacje i zaciskam jeszcze mocniej kciuki! :*
 
Do góry