reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja teraz jestem dwa dni przed drugą po poronieniu miesiączką, i też nie czuje, jakbym zaraz miała ją dostać. Piersi zawsze bolały mnie już tydzień przed @, teraz nic, wczoraj zrobiłam test ( troche wcześniej bo po zajściu w ciąże, musze zacząć brać heparyne) i negatyw, więc może jeszcze nie wszystko wróciło u nas do normy 😉
Ile dpo nie wyszedł ci?
Wiem o tym, tylko teraz nikt nie chce przyjmować..
Serio? U nas ginekolog normalnie przyjmuje
 
reklama
Ile wasi lekarze kazali wam czekać że staraniami po poronieniu? Nam mówił że zaleca odczekać ze staraniami 3 miesiące... Z jednej strony rozum mówi żeby czekać a z drugiej chęć bycia mama jest silniejsza... Wczoraj dostałam pierwszy okres po zabiegu równo 4 tygodnie. I cały czas gdzieś siedzi mi w głowie to pytanie czekać czy działać. Oszalec można 😩
 
Ja teraz jestem dwa dni przed drugą po poronieniu miesiączką, i też nie czuje, jakbym zaraz miała ją dostać. Piersi zawsze bolały mnie już tydzień przed @, teraz nic, wczoraj zrobiłam test ( troche wcześniej bo po zajściu w ciąże, musze zacząć brać heparyne) i negatyw, więc może jeszcze nie wszystko wróciło u nas do normy 😉
Ja dzis zaczęłam plamic jak na miesiączkę więc niestety u mnie nadzieja znikła 😥
 
Ile wasi lekarze kazali wam czekać że staraniami po poronieniu? Nam mówił że zaleca odczekać ze staraniami 3 miesiące... Z jednej strony rozum mówi żeby czekać a z drugiej chęć bycia mama jest silniejsza... Wczoraj dostałam pierwszy okres po zabiegu równo 4 tygodnie. I cały czas gdzieś siedzi mi w głowie to pytanie czekać czy działać. Oszalec można 😩
Mi też kazano czekać 3 miesiące, jednak po 2 miesiącach miałam wizytę u lekarza zobaczył pęcherzyk 17mm i mówił żeby juz działać.
Jednak u mnie wygląda na to że hormony się nie unormowały jeszcze.
 
Ile wasi lekarze kazali wam czekać że staraniami po poronieniu? Nam mówił że zaleca odczekać ze staraniami 3 miesiące... Z jednej strony rozum mówi żeby czekać a z drugiej chęć bycia mama jest silniejsza... Wczoraj dostałam pierwszy okres po zabiegu równo 4 tygodnie. I cały czas gdzieś siedzi mi w głowie to pytanie czekać czy działać. Oszalec można 😩
W dużej mierze zależy to od Was, mi lekarz powiedział, że wszystko jest wporządku i możemy starać się już po pierwszej @ bo jeśli moj organizm nie będzie gotowy na ciąże, to jej po prostu nie przyjmie. Są tu chyba dziewczyny, ktore zaczęły po pierwszej @, mimo że zalecano im odczekac więcej, a tak naprawdę niestety rzadko kiedy po tej pierwszej uda się zajść.
 
reklama
Ile wasi lekarze kazali wam czekać że staraniami po poronieniu? Nam mówił że zaleca odczekać ze staraniami 3 miesiące... Z jednej strony rozum mówi żeby czekać a z drugiej chęć bycia mama jest silniejsza... Wczoraj dostałam pierwszy okres po zabiegu równo 4 tygodnie. I cały czas gdzieś siedzi mi w głowie to pytanie czekać czy działać. Oszalec można 😩
Po zabiegu w 11tc dostałam zielone światło po pierwszej @. Zaszłam po drugiej. Córka ma już 10 lat :D
 
Do góry