reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cykle już mogą nie być takie same jak przed ciążą. To normalne.
W takim razie jestem już trochę spokojniejsza, bo od zabiegu nie miałam przed żadna miesiączka objawów pms, a wcześniej miałam wszystko bóle piersi, głowy, brzucha a teraz nic i jeszcze krótsze cykle gdzie wcześniej trwały ok 34 dni.
 
reklama
Witam was dziewczyny. Pisze do was z pytaniem. W styczniu dokładnie 26 miałam poronienie samoistne, chyba biochemiczna. W lutym nie dostałam miesiączki ( jedynie plamienie przez 3 dni lekkie) miałam mowione że cykl będzie bezowulacyjny, na kolejnej wizycie 3 marca miałam jeden pęcherzyk 13 mm później 6 marca skok temperatury. Myślała że coś z tego będzie ale [emoji205] przyszła 21 marca.
Zazwyczaj cykle miałam regularne 31 dni jak w zegarku.
A teraz mam 20 dc temperatura cały czas podstawowa. Testy lh są ciemne ale nie takie jak powinny. biorę inofolic od 3 miesięcy . Czy to może być dalej problem po tej biochemicznej że się reguluje ? Wyniki mam dobre i nie wiem czego się czepiać. Około 16 dc chwilę bolał mnie jajniki i tyle. Śluz wygląda na płodny..
 
Witam was dziewczyny. Pisze do was z pytaniem. W styczniu dokładnie 26 miałam poronienie samoistne, chyba biochemiczna. W lutym nie dostałam miesiączki ( jedynie plamienie przez 3 dni lekkie) miałam mowione że cykl będzie bezowulacyjny, na kolejnej wizycie 3 marca miałam jeden pęcherzyk 13 mm później 6 marca skok temperatury. Myślała że coś z tego będzie ale [emoji205] przyszła 21 marca.
Zazwyczaj cykle miałam regularne 31 dni jak w zegarku.
A teraz mam 20 dc temperatura cały czas podstawowa. Testy lh są ciemne ale nie takie jak powinny. biorę inofolic od 3 miesięcy . Czy to może być dalej problem po tej biochemicznej że się reguluje ? Wyniki mam dobre i nie wiem czego się czepiać. Około 16 dc chwilę bolał mnie jajniki i tyle. Śluz wygląda na płodny..
Możliwe, że cykl szaleje. Ja po poronieniu pierwsza @ po 29 dniach druga mnie zaskoczyła była po 24 dniach trzecia już normalnie po 27
 
ja dziś już zaliczyłam mojego gin, histopato wyszło dobrze, myślałam, że jestem coś koło owulacji, ale jednak nie 😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️

ciągnęłam go za język co mam brać i kiedy (IO i PCOS) co i jak dalej, gadał o 3 miesiącach po poronieniu ale tak jakoś od słowa do słowa, gadam, że mam cykle b długie, że byłam teraz na stymulacji i o dziwo kazał brać dupka teraz, na szybszą @, i później mam zawitać do niego już przed kolejną miesiączką :) i odrazu będziemy już stymulować 🙉🙆‍♀️
także już w 2 miesiączce po poronieniu będziemy działać 🙆‍♀️🙉 jestem w szoku, że już tak szybko, ale to dobrze :) chyba też widział, że już doszłam do siebie, no wyboru nie miałam, żeby się nie pozbierać i od razu myślę co dalej bo to pomaga mi jakoś przetrwać i cieszę się, że już taki plan :)
USG ok, wszystko w porządku, można zachodzić w ciąże ;o
boję się co to będzie, no ale innego wyboru nie mam, tylko dalej próbować przecież.
Popatrzył w kalendarz i powyliczał na oko co i kiedy i już "śmiał", że "no i na dzień dziecka dziecko" ;)
Trzymamy kciuki, że rzeczywiście na dzień dziecka będzie bobas 😁 zgodzę sie z Tobą, nam też dużo siły daje myśl o nowej ciąży, chociaż wspomnienia bolą, to wspomnieniami żyć nie można, musimy myślec o tym co dalej i żeby jak najlepiej nam to wyszło 😊 nic, tylko działać!
 
Hej dziewczyny mam do was pytanie. Martwi mnie to że od zabiegu przed miesiączka nie bolą mnie piersi, jedynie się powiększają ale żadnego bólu. Jak myślicie to normalne czy może jakiś problem z hormonami?
Ja teraz jestem dwa dni przed drugą po poronieniu miesiączką, i też nie czuje, jakbym zaraz miała ją dostać. Piersi zawsze bolały mnie już tydzień przed @, teraz nic, wczoraj zrobiłam test ( troche wcześniej bo po zajściu w ciąże, musze zacząć brać heparyne) i negatyw, więc może jeszcze nie wszystko wróciło u nas do normy 😉
 
reklama
Ja teraz jestem dwa dni przed drugą po poronieniu miesiączką, i też nie czuje, jakbym zaraz miała ją dostać. Piersi zawsze bolały mnie już tydzień przed @, teraz nic, wczoraj zrobiłam test ( troche wcześniej bo po zajściu w ciąże, musze zacząć brać heparyne) i negatyw, więc może jeszcze nie wszystko wróciło u nas do normy 😉
U mnie tez kilka dni przed 2 miesiączka po poronieniu ;) dziś 27 dzień cyklu, test zrobię chyba w niedziele. Boli mnie w podbrzuszu, piersi nie bolą. Nie jestem śpiąca mocno, wiec raczej to nie ciąża :)
 
Do góry