reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja biorę Vitamin mama od Olimpu, metmorfine i inofem a mój mąż Vitamin multisport od Olimpu (bardzo dużą ilość witamin) i do tego oboje jeszcze łykamy magvit czyli magnez.Gratulacje, widać kreseczki [emoji122][emoji4]
Na Waszym miejscu od razu dołożyłbym tabletki z D3 i K2 a po skończeniu kupionych opakowań Olimpu zamieniłabym na inne suplementy. Chelaty w Olimpie są bardzo fajne, ale D3 porażka a to ma znaczenie do starań i dla Ciebie kwas foliowy niestety też nie powala, nawet (albo: tym bardziej) jak się uwzględni inofem.
 
reklama
Na Waszym miejscu od razu dołożyłbym tabletki z D3 i K2 a po skończeniu kupionych opakowań Olimpu zamieniłabym na inne suplementy. Chelaty w Olimpie są bardzo fajne, ale D3 porażka a to ma znaczenie do starań i dla Ciebie kwas foliowy niestety też nie powala, nawet (albo: tym bardziej) jak się uwzględni inofem.
Byłam pewna że te tabletki są bardzo dobre [emoji848] a polecasz jakieś ? A jeśli chodzi o inofem to powiesz coś więcej? Za mało go czy jak?
 
Na ten moment 11 lat po ostatnim ;-) Moja wypowiedź dotyczyła sytuacji magda_krk ;-)
Okey :)
Czytalam juz magda_krk i skoro badalas betę i mialas pewność że spadła do 0 to też nie wiem co to sie tam dzieje 🤷🏼‍♀️ ale z chęcią się dowiem co na to lekarz 😛
A może są takie przypadki owulacji podczas ciąży? Nie raz się mówi ze kobiety miały miesiączki podczas ciąży 🤔 nie chce zmyślać, lekarzem nie jestem 😛
 
Dziewczyny, my powtorzyliśmy z rannego moczu no i teraz to już chyba nie mam wątpliwości 😊Zobacz załącznik 1258539
Gratulacje 😊
11, na bank się nie udało. Ostatnio miałam już pozytywny w tym czasie, a nawet wcześniej, poza tym objawów nie ma ;) czyli w tym roku już rodzic nie będę
Ale okresu jeszcze nie ma? To jest nadzieja. Mi też późno testy wychodzily. A jeśli się nie udało to uda się następnym razem 😊
 
reklama
Byłam pewna że te tabletki są bardzo dobre [emoji848] a polecasz jakieś ? A jeśli chodzi o inofem to powiesz coś więcej? Za mało go czy jak?
W tej chwili standardem jest D3 w ilości 2000 j.m. tj. 50 mikrogramow. Ty bierzesz w Olimpie tylko 5 mikrogramów (sprawdź z opakowaniem, ja patrzę na opis w aptece internetowej). Taka dawka to nawet nie jest dla noworodka! Do tego czasami te witaminy z kompleksow gorzej się wchłaniają, np. D3 wchłania się z tłuszczami i w organizmie powinna być jednoczesnie witamina K2, której w tych Olimpach w ogóle nie ma. Była tu niedawno dziewczyna, która od jesieni bierze 2000 j.m. D3 a mimo to miała za niski poziom. Jeśli Wy w ogóle nie bierzecie, to możecie mieć niedobór. I tu już kwestia Waszej decyzji, czy się w ciemno przestawicie na inne suplementy, czy zrobicie badania D3 z krwi i lekarz Wam dobierze dawkę. W ogóle jestem zdziwiona, bo wydawało mi się, ze przy problemach z cukrami lekarze zawsze dają witaminę D3 i to nawet większą dawkę.

W inofemie masz 200mikrogramow kwasu foliowego i to pewnie jest OK, ale ja bym potem już nie dokładała zwykłego kwasu foliowego (w Olimpie masz 400 mikrogramów) tylko formę metylowana. Przepraszam, nie spojrzalam do Twoich wcześniejszych postów, czy robiłaś badania na homocysteine albo na mthfr?
 
Do góry