reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie nikt mi nie kazał. Natomiast wiem że powinnam brać metylowaną formę a w ovarinie są obie. Także tak czy tak chciałam zmienić.
Ja też powinnam metylowane ale brałam pregna start i u mnie poziom był ładny, teraz gin kazał femibion.
Dziewczyny polecały Aliness
 
reklama
Hej co o tym sadzicie? Wprowadzic metylowe witaminy? Mthfr c677t hetero i pai homo. Plus antytrombina wyszla 119.5% gdzie norma 80-120 i nie mam pojecia co to oznacza, czemu gorna granica... Białko c 114 norma 70-140. Beta-2- glikoproteinie negatywne. Czekam jeszcze na białko s, antykoagulant i przeciwciała przeciw kardiolipinie czy jakos tak
A jaki brałaś do tej pory? Bo wynik masz ładny, choć homocysteina powinna być w okolicy 6.
Dziewczyny polecają na jej zbicie pić zakwas z buraków
 
Nie nikt mi nie kazał. Natomiast wiem że powinnam brać metylowaną formę a w ovarinie są obie. Także tak czy tak chciałam zmienić.
Trzeba zawsze odstawić przed badaniem A jak homocysteina? Bo w zasadzie od niej zależy co przyjmować [emoji846] ja np nie mogę brać mieszanej bo mi rośnie nawet do 14..
 
Trzeba zawsze odstawić przed badaniem A jak homocysteina? Bo w zasadzie od niej zależy co przyjmować [emoji846] ja np nie mogę brać mieszanej bo mi rośnie nawet do 14..
Mi homocysteina bardzo skacze. Aktualnie mam 6,00 a kwas foliowy 27,7.
Od dawna biorę ovarin.
 
Byłam dziś na USG. Już bije serduszko :)
Ale jestem załamana tym co usłyszałam. Wg zaleceń immunolog mam brać metformine i duże ilości kwasu foliowego, a ta moja się nie zgadza z tymi zaleceniami. Jestem między młotem a kowadłem i nie wiem co robić. U mojej gin leczę się od lat, jest ciepła i miłą osobą, nie chciałabym żeby mnie zostawiła bo np. nie przyjmuje tych zaleceń.
Chce mi się płakać... Skąd mam wiedzieć co jest dobre dla maluszka
 
reklama
Do góry