reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny ja jestem w szpitalu. Lekarz stwierdzil że dzieci zatrzymały się na 9 tyg. Czyli nic nie urosły po ostatniej wizycie. Oczywiście mówi że taka ciąża to jak wygrana w totka ale też donosić ja to jak wygrać na loterii, że często dochodzi tu do poronienia. Wiem informowal nas o tym ale nie wierzę że kuźwa zas to się dzieje. Skierował mnie na oddział, czekam na przyjęcie... Chce mieć pewnośc a ja wam powiem że jestem bez sił
Bardzo mi przykro [emoji174] przytulam wirtualnie [emoji22]. Bardzo bym chciała, by w szpitalu powiedzieli, że lekarz się pomylił. Jednak ciąża, to nie to, co chce ja, czy ty... Współczuję ogromnie. Gdybyś czegoś potrzebowała pisz na prive... Nawet gdybyś chciała popłakać, pokrzyczec, cokolwiek... Jestem
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie, póki co jeszcze żaden lekarz do mnie nie przyszedł bo niby są na porodowce. Mój lekarz prowadzący dopiero rano będzie. Położne za to często do mnie zaglądają i pytaja czy coś mi trzeba, ostatnio też były mega wsparciem. Nie wierzę dziewczyny że będzie dobrze, bo mój lekarz miał pewność taka w głosie. Zastanawia mnie tylko czemu żadnego plamienia nie miałam, czemu nic nie zwiastowalo tego
 
Dziewczyny ja jestem w szpitalu. Lekarz stwierdzil że dzieci zatrzymały się na 9 tyg. Czyli nic nie urosły po ostatniej wizycie. Oczywiście mówi że taka ciąża to jak wygrana w totka ale też donosić ja to jak wygrać na loterii, że często dochodzi tu do poronienia. Wiem informowal nas o tym ale nie wierzę że kuźwa zas to się dzieje. Skierował mnie na oddział, czekam na przyjęcie... Chce mieć pewnośc a ja wam powiem że jestem bez sił
Bardzo mi przykro💔🥺
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie, póki co jeszcze żaden lekarz do mnie nie przyszedł bo niby są na porodowce. Mój lekarz prowadzący dopiero rano będzie. Położne za to często do mnie zaglądają i pytaja czy coś mi trzeba, ostatnio też były mega wsparciem. Nie wierzę dziewczyny że będzie dobrze, bo mój lekarz miał pewność taka w głosie. Zastanawia mnie tylko czemu żadnego plamienia nie miałam, czemu nic nie zwiastowalo tego
pękło mi serce. Nawet nie masz pojęcia 😭😭😭
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie, póki co jeszcze żaden lekarz do mnie nie przyszedł bo niby są na porodowce. Mój lekarz prowadzący dopiero rano będzie. Położne za to często do mnie zaglądają i pytaja czy coś mi trzeba, ostatnio też były mega wsparciem. Nie wierzę dziewczyny że będzie dobrze, bo mój lekarz miał pewność taka w głosie. Zastanawia mnie tylko czemu żadnego plamienia nie miałam, czemu nic nie zwiastowalo tego
😭😭😭

Serce mi pęka jak to przeczytałam. Nie wierzę, że musimy takie smutki przeżywać. 😥

Przytulam Cię. 💔
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie, póki co jeszcze żaden lekarz do mnie nie przyszedł bo niby są na porodowce. Mój lekarz prowadzący dopiero rano będzie. Położne za to często do mnie zaglądają i pytaja czy coś mi trzeba, ostatnio też były mega wsparciem. Nie wierzę dziewczyny że będzie dobrze, bo mój lekarz miał pewność taka w głosie. Zastanawia mnie tylko czemu żadnego plamienia nie miałam, czemu nic nie zwiastowalo tego
3 maj się kochana wiem że to ciężko bo sama przechodzę teraz najgorszy okres w swoim życiu 💔 tule mocno
 
Mam pytanie, czy któraś z was tak miała bo może to normalne. Wczoraj miałam plamienie i byłam przekonana że może to @ ale to by był 23 DC. Zazwyczaj mam normalne 28 cykle. No i była to tylko kropla przy podcieraniu ale przygotowałam się normalnie na okres. Dzisiaj patrzę wszystko czyste. Kolejna kropla przy podcieraniu i ani grama więcej. Nie wiem co o tym sadzic. Zaczekan chyba te 3 dni jeszcze do spodziewanej @ i będę tescic jak się sytuacja nie rozwinie. Miałyście takie cykle może po poronieniu? Dodam, że już minęło 5 miesięcy
Ja w ostatnim cyklu miałam tydz przed @ jednodniowe plamienie ale u mnie to po seksie było najwidoczniej
Dziewczyny ja jestem w szpitalu. Lekarz stwierdzil że dzieci zatrzymały się na 9 tyg. Czyli nic nie urosły po ostatniej wizycie. Oczywiście mówi że taka ciąża to jak wygrana w totka ale też donosić ja to jak wygrać na loterii, że często dochodzi tu do poronienia. Wiem informowal nas o tym ale nie wierzę że kuźwa zas to się dzieje. Skierował mnie na oddział, czekam na przyjęcie... Chce mieć pewnośc a ja wam powiem że jestem bez sił

Dzięki dziewczyny za wsparcie, póki co jeszcze żaden lekarz do mnie nie przyszedł bo niby są na porodowce. Mój lekarz prowadzący dopiero rano będzie. Położne za to często do mnie zaglądają i pytaja czy coś mi trzeba, ostatnio też były mega wsparciem. Nie wierzę dziewczyny że będzie dobrze, bo mój lekarz miał pewność taka w głosie. Zastanawia mnie tylko czemu żadnego plamienia nie miałam, czemu nic nie zwiastowalo tego
Jezuuu przeczytałam to i łzy mi lecą, przechodziłam to samo z moimi bliźniakami w grudniu i też nic nie zwiastowało tego. Mam nadzieję, że jednak lekarz się pomylił ❤️
 
Dziewczyny ja jestem w szpitalu. Lekarz stwierdzil że dzieci zatrzymały się na 9 tyg. Czyli nic nie urosły po ostatniej wizycie. Oczywiście mówi że taka ciąża to jak wygrana w totka ale też donosić ja to jak wygrać na loterii, że często dochodzi tu do poronienia. Wiem informowal nas o tym ale nie wierzę że kuźwa zas to się dzieje. Skierował mnie na oddział, czekam na przyjęcie... Chce mieć pewnośc a ja wam powiem że jestem bez sił
Kochana jestem całym sercem z Tobą ❤ tak mi przykro, bardzo. Mam jednak nadzieję, że jednak będzie dobrze.
 
reklama
Ja w ostatnim cyklu miałam tydz przed @ jednodniowe plamienie ale u mnie to po seksie było najwidoczniej



Jezuuu przeczytałam to i łzy mi lecą, przechodziłam to samo z moimi bliźniakami w grudniu i też nic nie zwiastowało tego. Mam nadzieję, że jednak lekarz się pomylił ❤️
A ja już sama nie wiem co chce. Od początku tej ciąży słyszę i czytam z każdej strony, że to jest najgorszy możliwy typ ciąży bliźniaczej, że często mogą kłaść do szpitala, że rozwiązanie w 34 tyg. Itp. Leżę teraz sama jak palec w pokoju, zbadana dalej nie zostałam i chyba jak mój lekarz rano nie przyjdzie to nie będę zbadana. Chciałabym do domu do mojego dziecka a nawet zadzwonić nie mogę bo jak mnie zobaczy taka zapuchnięta z płaczu to pewnie się wystraszy. Dziewczyny mam dość
 
Do góry