reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
niewyróbka z Wami Kochane!!
Ilonka, ale news!!!szok!!!gratulacje i trzymam kciuki!!!
Karolcia, ja to chyba jednak bym nie wytrzymała miesiąc i poleciałabym na USG, bo inaczej to by mi chyba wszystkie włosy z głowy wylazły.nie mniej jednak cieszę się bardzo, bo skoro macica jak stodoła...;-)
Lenka, jak tam pierwszy dzień w pracy?u mnie zleciał i widzę, że szbko nie nadrobię zaległości.brr
a w ogóle to znajoma poinformowała mnie ,że jest w ciąży...strasznie się ucieszyłam, ale i ukuło...
Ewela, a może jakaś ukryta kamera na święta:)
SHe, jak wizyta?
Witam cieplutko Aniołkowe Mamusie, przykro mi że i Was los tak doświadczył i dla Waszych dzieciaczków (*).bądźcie z nami, moze choć trochę będzie lżej

brrr, ale u nas zimno...brr
 
Witajcie dziewczyny.
Ilonko gratuluję, jeżeli ktoś jeszcze to przepraszam, mogłam przeoczyć, bo nie dam rady czytać od deski do deski. Niemniej GRATULUJĘ wszystkim nowy ciężaróweczkom:-)
Karolcia, cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze, też bym radziła USG.
Nowe Aniołkowe mamy przytulam. To smutne, ze nas przybywa.
Wszystkie dziewczyny super, zew u Was wszystko dobrze, czas leci nieubłagalnie, niedługo prawie wszystkie zaczniecie się starać.
U mnie... nadal smuteczki. Jestem po badaniach genetycznych i czekam na wyniki. mam wielką nadzieję, ze nie okażą się wyrokiem. Pozdrawiam cieplutko. Proszę o modlitwę, również o Was pamiętam.
 
Ilonka gratuluję. dziewczynki pisalam wczoraj juz ale powtorze. naprawde nie macie rysunków aniołków? potrzebuje na grób ksiązeczkę zrobic i poszukuje rysunku dwoch aniolkowych bobaskow najlepiej.albo wierszyk jakis np
 
hej kochane ::)

na poczatek:
ilonka to żeś zaszalala :p jak zeczelam nadrabiac zaleglosci z czytanie to tak patrze i mowisz ze z daaa zaczniesz w styczniu apozniej patrze ze ty juz 2 kreski i musialam sie cofnac zeby sprawdzic czy to ty napewno pisalas ze od stycznia haha :-D gratulacje kochana :-) trzymam kciuki zeby ok wszystko bylo do konca 9 miesiaca i dalej!!!;-)

karolcia ja dla pewnosci tez bym poszla na usg juz jestes w tym 8 tc to juz powinno byc widac fasolke , super ze doktorek mowi ze ok jest ze sie powiekszyla ale ja bym dla pewnosci jeszcze sprawdzila :tak: zeby miec piekny prezent pod choinke w 100% :tak:

daaaa ja zaczynam z toba ale od lutego !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-) chyba ze maz da sie zbajerowac na koniec stycznia haha :-D

zupka mi wyszla pyszna i dzis pierwszy raz w zyciu placki ziemniaczane robilam :-D no i w sumie mi smakowaly srednio ale maz powiedzial ze naprawde mu smakuja ;-) hehe ciekawe cyz mowil prawde :-p ale wiem ze to jeszcze nie to co moja mama robi :tak: nic bede cwiczyla to mi kiedys wyjda :-D
 
annas bedzie dobrze, zobaczysz trzymam kciuki zeby wyniki byly dobre, zeby sie wyjasnilo co sie dzieje i by lekarze mogli naprawic wszystko zeby ladnie sie skonczylo &&&&&&&& :tak: z calego serca !!

koti no nareszcie cie widze na forum !!!!! :-) rośnij rośnij bo dzidzius potrzebuje miejsca wygodnego a nie ciasnego :-) buziaki
 
missiiss, widzisz co się dzieje, to Ty się lepiej na ten luty nie napalaj;)a palcki ziemniaczane uwielbiam, ale ostatnio ucieram też to nich marchewkę i selera na gróbych oczkach/ziemniaki też na grubych/i dla mnie mniam

Annas, smuteczki...może okaże się, że jednak nie...a kiedy masz mieć te wyniki?i przepraszam, że zapytam, czy były jakieś podejrzenia, że robiliście te badania?Kochana, będę pamiętać o Tobie w modlitwie.zresztą za każdym razem modlę się za te, które czekają na pomyślne wyniki i IIkreski, i za te które czekają na szczęsliwe rozwiązanie, aż się czasem zastanawiam, czy aby zbyt monotematyczna nie jestem:)
 
Dziewczynki, a powiedzcie mi jak to jest, bo mi się dopiero@skończyła i dziś jakieś takie jakby kłucie jajników mam dziwne, no i oczywiście już się martwię...zaraz pewnie zacznęł pyrać w necie co to może być..
 
reklama
julitka hehe masz na mysli taka sytuacje jak ilonka ??;-) haha :-D wiesz ze mna to tez nigdy nic nie wiadomo ale gorzej z moim mezem :-p;-)

a ja nie ucieralam ziemniakow na tarce :) mam nowy patent... mam sokowirowke i w niej jak sa odpadki po ziemniakach to sa super zmielone i pozniej lacze te odpadki po ziemniakach z sokiem i mam starte ziemniaki na placki :-) polecam jesli ktos ma sokowirowke a nie ma maszynki do tarcia :)
 
Do góry