reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

LucyF – na suchy Drosetux, na mokry Flegamina. Lucy w Twoim przypadku za wcześnie na czosnek, więc możesz jeść do chleba jako dodatek, ale nie leczyć się nim. W drugim trymestrze dopiero wolno. A co stosujesz na opryszczkę?

She – ja robiłam wszystkie trzy badania na tarczycę, tak jak Słodziutka pisze to grosze, więc dla świętego spokoju i jednego kłucia zrób może pozostałe za jednym razem ;-)

Karolcia – ja czekam na te Twoje wyniki genetyki. Powodzenia u zębologa. ;-)
Tulipanek – ten antybiotyk co masz, nie przechodzi do dzidzi, jest bezpieczny.
Agniesia – nie pomogę, ale coś jest nie tak, Daj znać jak po wizycie.
Agnieszka0240 – ja tam nic nie mówię, ale minęło już troszkę czasu, może warto by było zaspokoić ciekawość e-ciotek jakąś fotką? :-p
Słodziutka - tak tak włączył mi się syndrom, bardzo się to podoba mojemu A. :-p



A ja dzisiaj odpoczywam :-):-):-)
 
reklama
LucyF – na suchy Drosetux, na mokry Flegamina. Lucy w Twoim przypadku za wcześnie na czosnek, więc możesz jeść do chleba jako dodatek, ale nie leczyć się nim. W drugim trymestrze dopiero wolno. A co stosujesz na opryszczkę?

She – ja robiłam wszystkie trzy badania na tarczycę, tak jak Słodziutka pisze to grosze, więc dla świętego spokoju i jednego kłucia zrób może pozostałe za jednym razem ;-)

Karolcia – ja czekam na te Twoje wyniki genetyki. Powodzenia u zębologa. ;-)
Tulipanek – ten antybiotyk co masz, nie przechodzi do dzidzi, jest bezpieczny.
Agniesia – nie pomogę, ale coś jest nie tak, Daj znać jak po wizycie.
Agnieszka0240 – ja tam nic nie mówię, ale minęło już troszkę czasu, może warto by było zaspokoić ciekawość e-ciotek jakąś fotką? :-p
Słodziutka - tak tak włączył mi się syndrom, bardzo się to podoba mojemu A. :-p



A ja dzisiaj odpoczywam :-):-):-)

No podobno bezpieczny, ale ja ta już taka maruda jestem, że ciągle się czegoś boję:-) alę dziękuję....
 
Liljnko wstawiam dwa najnowsze zdjatka.Wiecej niestety na razie nie mam:-)
Buziaki SL270975..jpgSL270969..jpg
 
hejka
zaraz bede was doczytywac a tymczasem pisze tylko ze nie testowalam :/ sorki ze sie nie odezwałam ale nie mialam dzis czasu na komputra i dopiero teraz go wlaczylam ;-) nie wiem kiedy zatestuje jakos nie mam teraz odwagi i chyba poczekam az @ zacznie sie spóźniać i oby jutro sie nie zjawił...

troszke doczytalam i chyba muszem uciakac hihi wy mnie udusicie przez kabel od neta... co drugi post pytanie "Jak tam pati" itd.... pseplasam ale jakos nie mam odwagi siknac... dzis tez troszke pobrudzilam kolor kawy z duza iloscia mleka :/ żebym to ja wiedziala co to jest... a boje sie sprawdzic boje sie ze kolejny raz sie rozczaruje...

papa uciekam do zajec
ps statystyke zdalam-wszyscy zdali bo nam odpóścił facet wiec jestem na 4 semestrze półmetek za mną ;-)
 
Ostatnia edycja:
HELLO ,
plastry mnie jednak nie zawiodły , dostałam @
cieszę się z nowych fasolek , Buzina i Mysza - GRATULUJE!!!
tak parami zachodzicie , to teraz czas na PATI i KAIRE - życzę z całego serducha żeby teraz wasza kolej była dziewczyny!!
Karolcia - ja to chyba na ciebie poczekam do tego czerwca , będzie nam raźniej :)
Pozdrawiam Was wszystkie , Narka
 
Hej Dziewczyny. Ja się przez kilka dobrych dni nie odywalam bo sporo sie działo i nie mialam kiedy na kompa usiasc. U nas wszystko na glowie stanelo, a wlasciwie to sami wszystko na glowe postawilismy, pozmienialismy zupelnie plany i zdecydowalismy o przelozeniu staranek na troche pozniej. Od jutra zaczynam prace w biurze mojego G (bo martwi sie o mnie ze sie w domu nudze :D ) najprawdopodobniej juz niedlugo, moze w tym tygodniu dowiemy sie gdzie sie przeprowadzamy wiec zaczniemy intensywne poszukiwania mieszkania, biura a ja pracy w zawodzie. Doszlismy do wniosku że lepiej bedzie jak popracuje kilka miesiecy w laboratorium i dopiero po conajmnij 2-3 m-cach zaczniemy staranka. Ciężko mnie bylo przekonac ale jednak przyznalam ze to dobry, rozsądny pomysl. A dziś w 39dc przyszła @ więc i tak nie zdażyła bym w tym cyklu z badankami wiec nie moglibysmy sie teraz starac o dzidzie. Mam nadzieję że w lipcu już będziemy mogli zacząc staranka i ze szybko sie uda zafasolkowac.
Przepraszam że tylko o sobie ale nie dam rady doczytac. Gratuluje zafasolkowanym dziewczynom i pozdrawiam Was wszystkie, bede podczytywac i jak znajde czas to pisac. 3majcie się cieplutko!!
 
Cześć Kochane!
wpadam tylko na chwilkę, bo remoncik mam i bajzel w domu straszliwy.już mam dość!!!!brrrr
Pati, trzymam kciuki!!!!mocno!!!chociaż jakiś ten marzec "plamiasty".mi się teraz @ spóźniła prawie tydzień, ale przylazła i też plamiłam-ze 3 dni.i już miałam cichą nadzieję, a serce jak szalone biło...GosiaLew też z tego, co doczytałam, to się z tym borykała.zwalam winę na przesilenie zimowo-wiosenne.ale Patka,MAM NADZIEJE.....przepraszam, że nie piszę, ale ostatnio ciągle "gdzies"jestem.a dziś właśnie jest 15.03-mój planowany termin porodu.myślałam, ze już sie z tym pogodziłam, ale pół nocy przewyłam, że powinnam dziś tulić moją córcię w ramionach...myślałam, że może w marcu los zrekompensuje stratę i da chociaż II, ale nie tym razem..najgorsze wiecie jest to, że robiłam test i na początku nic nie widziałam, a później niepotrzebnie zajrzałam-po jakiejs godzinie i wydawalo mi sie ze widzę taką cieniznę i bladziznę, ale to raczej moja wyobraźnia figle platala.a wszyscy mowią WYLUZUJ...
WSZYSTKIE STRARACZKI-ŚCISKAM KCIUKI!!!!
MYSZA, A TOBIE TO SIE POSZCZESCILO:)
GRATULACJE
A NOWYM MAMUSIOM PRZESYŁAM ŚWIATEŁKO NADZIEI, KTÓRA POWRÓCI PO TRUDNYCH DNIACH!
 
Witam
Ja tylko na chwilkę, nie mam nawet czasu przeczytać co się działo przez weekend i dzisiaj u Was.
postaram się wieczorem nadrobić jak nie usnę.

Pati poczekaj do terminu. Ja plamiłam 3 dni i też się łudziłam, kupiłam nawet test clearblue i mi nie wyszedł, potem zrobiłam drugi test i też nic i @ wredna przyszła z wielką pompą akurat jak byłam na zebraniu w pracy. Najgorsze jest to, że się same nakręcamy tak a potem jest rozczarowanie olbrzymie, nie wiem czy to przez szalejące hormony przedmiesiączkowe czy po prostu aż taka chęć ujrzenia tych dwóch kreseczek, że zdrowy rozsądek zanika. Co miesiąc sobie mówię, że będę czekała spokojnie do terminu @ a tu tydzień przed już myślę kiedy test zrobić.
No a mi @ się w końcu skończyła.

Wpadnę jeszcze potem Pozdrawiam gorąco wszyściutkie dziewczynki.
 
agnieszka - córcia rośnie jak na drożdżarzach. Do Polski lecicie na świeta?
Pati - no to trzymam kciuki dalej. Ale może rzeczywiscie jeszcze troszkę poczekaj, do terminu @
Czarna - nie wiem już czy się cieszysz z tej @ czy nie. Chociaż przy plastrach to raczej ciezko:-)Moze jednak zmiana planow na starnka szybciej?
Katkaa - tylko nas nie zostawiaj:-(Ale swoja drogą taka chwila oddechu jest dobra. Wiec potem na pewno szybko sie uda zafasolkować, tak z wypoczętą główką
Julitka - przytulam kochana. No niestety te wszystkie daty, zawsze dla nas są cieżkie/ Z tego co zrozumialam to @ nie ma jeszcze. Wiec jest jeszcze szansa
Gosiu - witaj. A czemu nic o sobie
 
reklama
Do góry