reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza po poronieniu

reklama
Rozwiązanie
Córkę stracilam ostatniego dnia 21 tygodnia (11 sierpnia 2018r.) przez błąd lekarski stwierdzono ciążę obumarla. Orgazanim szybko doszedl do siebie i lekarz po 1 miesiączkę kazał od razu sie starac wczoraj doczekalam sie w koncu dwoch kresek na tescie ciążowym.
Gratulacje kochana ja tez w zeszlym roku ciaza obumarla a teraz przytulam mojego słodkiego bobaska. Życzę Ci tego samego i Wesołych Świąt. Trzymam kciuki☺
Grudzień 2015 poronienie; wrzesień 2016 ostatnia miesiączka. Ale tak naprawdę po 3 mc ach od lyzeczkowania znów się staraliśmy [emoji4]

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
 
U mnie 28.10 2013 łyżeczkowanie, @ nie przyszła, czyli zaszłam w listopadzie. Potem w styczniu samoistne poronienie, w lutym pozamaciczna, w maju samoistne, w sierpniu ostatnia @ i trwa ciąża już po połowie jestem
 
To super ;) tez juz bym chciala znow zajsc w ciaze ;( za trzy dni powinnam znow dostac @ i czekam z niecierpliwość ale pewnie dostene z moim szczęściem :(
 
Wejdź tu u nas na forum na wątek ciaza po poronieniu albo starania po straconej ciąży. dostaniesz tam dużo wsparcia i odnajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Jesteś w bardzo ciezkim dla siebie okresie, poszukaj pomocy i na pewno bedzie lepiej
 
reklama
reklama
Do góry