reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po Sono HSG

reklama
Też jestem ciekawa, jestem umówiona na 10.01 chyba, że covid pokrzyżuje plany 🤷‍♀️ a skierowanie dostałyście z przyczyny starań ponad rok czy był inny powód?
 
Też jestem ciekawa, jestem umówiona na 10.01 chyba, że covid pokrzyżuje plany [emoji2368] a skierowanie dostałyście z przyczyny starań ponad rok czy był inny powód?
My po ponad roku i po 10 stymulowanych cyklach poszliśmy do invimedu i tam dostałam multum badan i właśnie Sono. Ja miałam w znieczuleniu ogólnym 6.11 wczoraj przyjalam ovitrelle bo były pecherzyki 17 i 14 i czekamy na cud.
U mnie jeszcze wyszły P-ciała p/plemnikowe co też utrudnia zajście...
 
reklama
Do góry