reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna, HSG

reklama
Hej jestem tu nowa natomiast mój tej jest drugi cykl po hsg lecz spóźnia się już @ ponad tydzień test jak na razie negatywny 😭🤷
Po tygodniu spóźnienia test powinien już pokazać gdyby to była ciąża. Poczekaj jeszcze kilka dni jak się okres nie pojawi to idź do ginekologa. Zawsze miałaś regularne cykle?
 
To coś się rozregulowało... może miałaś jakiś większy stres... poczekaj jeszcze kilka dni i skonsultuj z ginekologiem
Stresu nie miałam na szczęście , wizytę mam umówiona na 18 więc pozostało tylko czekać , ale miałam nadzieję że może któraś z was może miała taki przypadek i chociaż troszkę się uspokoję , bo nie daje mi to spokoju
 
Stresu nie miałam na szczęście , wizytę mam umówiona na 18 więc pozostało tylko czekać , ale miałam nadzieję że może któraś z was może miała taki przypadek i chociaż troszkę się uspokoję , bo nie daje mi to spokoju
Moj przypadek opisałam wcześniej. Może jest za wcześnie by cokolwiek zobaczyć . Wszystko zależy od doświadczenia lekarza , sprzętu itd. Myśle ze najepszym Twoim przyjacielem będzie teraz spokój . Nerwy tu nic nie pomogą. Musisz się odstresować i poczekać
 
Cześć dzieczyny, jestem tu nowa ale liczę że może któraś z Was mi coś podpowie...
Staramy się z mężem od 3 lat i niestety nic. Clostylbedgyt, duphaston przechodziłam przez ponad pół roku. Bezskutecznie. Wczoraj miałam powtórzone HSG... Na pierwszy cały kontrast że mnie wypłynął. Wczoraj na zdjęciu, zaraz na początku jajowodu widać Biała banke a od niej cieniutka pokręcona linie i to koniec. Drugi jajowód nic. Lekarz skierował na laparoskopię. Powiedział że może tylko przypuszczać ze to wodniak, endometrioza, sam nie wiedział a nie chciał strzelać. Miałyście podobny problem? Podobnie wyglądające zdjęcie?
 
Wg mnie powinnaś zrobić biopsje endometrium. Może masz jakiś stan zapalny, co nie ma opcji przyjąć zarodka. Osobiście bałabym się laparoskopii. Mojej kuzynce zniszczyli rzęski w ostatnim sprawnym jajowodzie . Najczęściej jak nie ma przyczyny a staracie się już mega długo zostaje in vitro
 
reklama
Cześć dzieczyny, jestem tu nowa ale liczę że może któraś z Was mi coś podpowie...
Staramy się z mężem od 3 lat i niestety nic. Clostylbedgyt, duphaston przechodziłam przez ponad pół roku. Bezskutecznie. Wczoraj miałam powtórzone HSG... Na pierwszy cały kontrast że mnie wypłynął. Wczoraj na zdjęciu, zaraz na początku jajowodu widać Biała banke a od niej cieniutka pokręcona linie i to koniec. Drugi jajowód nic. Lekarz skierował na laparoskopię. Powiedział że może tylko przypuszczać ze to wodniak, endometrioza, sam nie wiedział a nie chciał strzelać. Miałyście podobny problem? Podobnie wyglądające zdjęcie?
Wg mnie powinnaś zrobić biopsje endometrium. Może masz jakiś stan zapalny, co nie ma opcji przyjąć zarodka. Osobiście bałabym się laparoskopii. Mojej kuzynce zniszczyli rzęski w ostatnim sprawnym jajowodzie . Najczęściej jak nie ma przyczyny a staracie się już mega długo zostaje in vitro
 
Do góry