reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

no tak w taim razi nie ma innego wyjscia.. bedzie dobrze tylko sie nie denerwuj


no a jezeli chodzi o ta sparwe to ja musaial ja zalozyc zeby nie mógł umyc rak i zostawic mnie na totalnym lodzie...bo on potraktowal dziecko jak przedmiot i stwierdzl ze to ni jego wiec napewno utre mu nos jak bedzie placil za testy:p
 
reklama
Podziwiam Was dziewczyny że dajecie sobie radę z takimi typami;).
I jakoś mi się wydaje że tatusiowie prędzej czy później zatęsknią za Waszymi Dzieciaczkami. Mam tylko nadzieję że dostanie im się za takie zachowanie po dupie.]
a Wy się trzymajcie;)
 
bo do większości facetów dociera fakt, że urodzi się dziecko dopiero wtedy gdy na świecie rzeczywiście pojawia się mała istotka :)
Jeżeli mamy szczęście to rozumieją fakt, że w brzuszku jest ich dziecko, mówią do niego, kompletują wyprawkę, odkładają pieniądze i snują plany, jak to będzie jak już się urodzi...
Tylko oni widzą taką optymistyczną, nierealistyczną wizję tego przyszłego świata, w którym dziecko ciągle śpi, nie płacze, a budzi się tylko wtedy kiedy im przyjdzie ochota na zabawę z Nim :)
Nie mówię, że to jest zle. Chyba są po prostu tak uwarunkowani genetycznie :)

Niestety niektórzy nie są tacy, nie dociera do nich ciąża ani to, że to już nie chodzi tylko o Ciebie ani tylko o Niego, ale o wasze wspólne, malutkie dziecko, które może liczyć tylko na Was, jest całkowicie bezbronne i nieporadne.

Więc wszystkim wam którym nie układa się idealnie życzę powodzenia i dużo cierpliwości do tych naszych Duzych Chłopców, bo czasem gdy się ich trochę zachęci i zmobilizuje to naprawdę są niezastąpieni :)
 
hej fajnie ze satu tak mlode mamy ja mam 20 lat a zaszlam jak mialam 18 teraz mam rocznego synka :):) nie przejmujcie sie tym co gadaja inni :tak:
 
naszczescie oprocz ojcow biologicznych istnieja tez mezczzni ktorzy nadaja sie na ojcow lepiej i potrafia ofiarowac dziecia i nam milosc wieksza niz tych prawdziwych ojcow i docenic nas:)
 
no tak panowie do seksu pierwsi tylko do ojcostwa sie im jakos nie pali :wściekła/y: dziewczyny nie dajcie sie zwariowac niech oni mysla sobie co chca niech obgryzaja pazury nie spia nocami i zyja nadzieja ze to nie ich dzieci:-)pajace
a kazde dziecko ma ojca wy sie tym nie martwcie jak chca miec pewnosc niech zakładaja sprawe :-D wy myslcie o sobie i Waszych slodkich dzieciaczkach MLODE MAMUSIE GORA!!! W NAS JEST SILA NIE POZWOLCIE JEJ ZNISZCZYC!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
geroland troche trwa , czeka się na nią gdzieś ponad miesiąc chociaż też zależy gdzie mieszkasz myśmy zakładali sprawe jakooś na początku listopada i mieliśmy na 20 stycznia ale niestety odroczyła.
Przygotuj się na nie ciekawe pytania
 
witam Panie :)
mam 18 lat jestem w 2 klasie liceum... jestem dopiero w pierwszym miesiącu ciąży. Urodzę jak będę w klasie maturalnej. Będę wtedy miała 19 lat. Myślicie, że powinnam przejść na indywidualny tok nauczania czy zostać w szkole ?...
Kompletnie nie wiem co robić....
 
martusia dziei za odp.. jakiego typu to sa pytania jak mniej wiece to wyglada???

ja mialamindywiduaneod 7 miesiaca.. troche zalowalam braku ruwiesnikow ale to dobre rozwiazanie by sie nie krepowa i uniknac glupich pytan..
 
reklama
ja nie będę cierpiała na brak rówieśników. u mnie w szkole jestem trochę "inna" .:)
tylko brak rówieśników był dla Ciebie problemem? ułatwiło Ci to całą resztę?
 
Do góry