reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

reklama
Ja widzę, miałam podobna na początku innej firmy test. 🙂 powtórz jutro albo leć na te betę dziś jeszcze lub w ten poniedziałek! Trzymam kciuki 😍
 
Ja widzę :) gratuluję [emoji4]
Z każdym kolejnym dniem będzie ciemniejsza
Hej, czy widzicie tu kreskę czy mam zwidy? [emoji28]
Czy któraś z was tez miała taką słabą na samym początku?
Na bete pójdę w poniedziałek, jednak chce zasięgnąć opinii od was, czy któraś tez tak miała :)
 
Ja widzę :) gratuluję [emoji4]
Z każdym kolejnym dniem będzie ciemniejsza
Nie za wcześnie na gratulacje? Równie dobrze może to być kreska fabryczna. Te testy często tak mają. I co wtedy? Cofniesz gratulacje?

Droga autorko, coś widać. Powtórz test za kilka dni lub jedź na betę. Ona da pewność. Trzymam kciuki, aby było po Twojej myśli 🙂🤞
 
Nie za wcześnie na gratulacje? Równie dobrze może to być kreska fabryczna. Te testy często tak mają. I co wtedy? Cofniesz gratulacje?

Droga autorko, coś widać. Powtórz test za kilka dni lub jedź na betę. Ona da pewność. Trzymam kciuki, aby było po Twojej myśli 🙂🤞
Dwa dni temu robiłam test i kreska była dużo jaśniejsza,a ta z dziś ciemniejsza jak widać i mam podwyższona temperaturę ciała 🤔
Nie nastawiam się, ale muszę przyznać, że chciałabym już zobaczyć wynik bety 😅
 
Mam nadzieję że nie będę musiała nic cofać, nie uważam że zrobiłam coś złego ani bynajmniej nie chciałam nikogo urazić...wiec nie rozumie trochę tej uszczypliwosci do mojej wypowiedzi [emoji17]

w każdym bądź razie trzymam kciuki i życzę samych pozytywnych wiadomości
Nie za wcześnie na gratulacje? Równie dobrze może to być kreska fabryczna. Te testy często tak mają. I co wtedy? Cofniesz gratulacje?

Droga autorko, coś widać. Powtórz test za kilka dni lub jedź na betę. Ona da pewność. Trzymam kciuki, aby było po Twojej myśli [emoji846][emoji1696]
 
Mam nadzieję że nie będę musiała nic cofać, nie uważam że zrobiłam coś złego ani bynajmniej nie chciałam nikogo urazić...wiec nie rozumie trochę tej uszczypliwosci do mojej wypowiedzi [emoji17]

w każdym bądź razie trzymam kciuki i życzę samych pozytywnych wiadomości
To nie jest uszczypliwości, tylko zwyczajne pytanie. Z takimi bladymi kreskami różnie bywa. Każdy autorce życzy jak najlepiej, ale nie ma co dziewczyny też niepotrzebnie nakręcać bo testy zwłaszcza z takimi cieniami bywają zdradliwe. Wystarczy poczytać historię dziewczyn tu na forum. Lepiej gratulować jak już jest gruba krecha lub potwierdzenie betą.
 
reklama
Pierwszy raz się wypowiedziałam w stosunku do pytania o test ciążowy, na przyszłość będę bardziej ostrozna co do moich wypowiedzi [emoji4] dla mnie ta kreseczka po prostu była już widoczna i automatycznie pogratulowalam[emoji846]
To nie jest uszczypliwości, tylko zwyczajne pytanie. Z takimi bladymi kreskami różnie bywa. Każdy autorce życzy jak najlepiej, ale nie ma co dziewczyny też niepotrzebnie nakręcać bo testy zwłaszcza z takimi cieniami bywają zdradliwe. Wystarczy poczytać historię dziewczyn tu na forum. Lepiej gratulować jak już jest gruba krecha lub potwierdzenie betą.
 
Do góry