reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywno艣ci, czyli Farma 艢wie偶o艣ci!

Wskakuj na Farm臋 艢wie偶o艣ci i sprawd藕 propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, 偶e wskakuj臋.

Nie zapomnijcie wzi膮膰 udzia艂 w konkursie Netto: Zdob膮d藕 nagrody!

reklama

Ci膮偶a?

Do艂膮czy艂(a)
12 Maj 2021
Post贸w
9
Hej, czy widzicie tu kresk臋 czy mam zwidy? 馃槄
Czy kt贸ra艣 z was tez mia艂a tak膮 s艂ab膮 na samym pocz膮tku?
Na bete p贸jd臋 w poniedzia艂ek, jednak chce zasi臋gn膮膰 opinii od was, czy kt贸ra艣 tez tak mia艂a :)

Za艂膮czniki

• 8ECEFEBE-CBF5-491A-8F1A-43EB2CB3C556.jpeg
    8ECEFEBE-CBF5-491A-8F1A-43EB2CB3C556.jpeg
    2,7 MB · Wy艣wietle艅: 262
reklama

Klauuudia

Moderator
Do艂膮czy艂(a)
25 Stycze艅 2021
Post贸w
736
Ja widz臋, mia艂am podobna na pocz膮tku innej firmy test. 馃檪 powt贸rz jutro albo le膰 na te bet臋 dzi艣 jeszcze lub w ten poniedzia艂ek! Trzymam kciuki 馃槏

Mamazbb

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
31 Maj 2017
Post贸w
674
Ja widz臋 :) gratuluj臋
Z ka偶dym kolejnym dniem b臋dzie ciemniejsza
Hej, czy widzicie tu kresk臋 czy mam zwidy?
Czy kt贸ra艣 z was tez mia艂a tak膮 s艂ab膮 na samym pocz膮tku?
Na bete p贸jd臋 w poniedzia艂ek, jednak chce zasi臋gn膮膰 opinii od was, czy kt贸ra艣 tez tak mia艂a :)

frez.ja1987

Do艂膮czy艂(a)
14 Czerwiec 2019
Post贸w
2 084
Ja widz臋 :) gratuluj臋
Z ka偶dym kolejnym dniem b臋dzie ciemniejsza
Nie za wcze艣nie na gratulacje? R贸wnie dobrze mo偶e to by膰 kreska fabryczna. Te testy cz臋sto tak maj膮. I co wtedy? Cofniesz gratulacje?

Droga autorko, co艣 wida膰. Powt贸rz test za kilka dni lub jed藕 na bet臋. Ona da pewno艣膰. Trzymam kciuki, aby by艂o po Twojej my艣li 馃檪馃

Do艂膮czy艂(a)
12 Maj 2021
Post贸w
9
Nie za wcze艣nie na gratulacje? R贸wnie dobrze mo偶e to by膰 kreska fabryczna. Te testy cz臋sto tak maj膮. I co wtedy? Cofniesz gratulacje?

Droga autorko, co艣 wida膰. Powt贸rz test za kilka dni lub jed藕 na bet臋. Ona da pewno艣膰. Trzymam kciuki, aby by艂o po Twojej my艣li 馃檪馃
Dwa dni temu robi艂am test i kreska by艂a du偶o ja艣niejsza,a ta z dzi艣 ciemniejsza jak wida膰 i mam podwy偶szona temperatur臋 cia艂a 馃
Nie nastawiam si臋, ale musz臋 przyzna膰, 偶e chcia艂abym ju偶 zobaczy膰 wynik bety 馃槄

Mamazbb

Do艂膮czy艂(a)
31 Maj 2017
Post贸w
674
Mam nadziej臋 偶e nie b臋d臋 musia艂a nic cofa膰, nie uwa偶am 偶e zrobi艂am co艣 z艂ego ani bynajmniej nie chcia艂am nikogo urazi膰...wiec nie rozumie troch臋 tej uszczypliwosci do mojej wypowiedzi

w ka偶dym b膮d藕 razie trzymam kciuki i 偶ycz臋 samych pozytywnych wiadomo艣ci

Droga autorko, co艣 wida膰. Powt贸rz test za kilka dni lub jed藕 na bet臋. Ona da pewno艣膰. Trzymam kciuki, aby by艂o po Twojej my艣li

frez.ja1987

Do艂膮czy艂(a)
14 Czerwiec 2019
Post贸w
2 084
Mam nadziej臋 偶e nie b臋d臋 musia艂a nic cofa膰, nie uwa偶am 偶e zrobi艂am co艣 z艂ego ani bynajmniej nie chcia艂am nikogo urazi膰...wiec nie rozumie troch臋 tej uszczypliwosci do mojej wypowiedzi

w ka偶dym b膮d藕 razie trzymam kciuki i 偶ycz臋 samych pozytywnych wiadomo艣ci
To nie jest uszczypliwo艣ci, tylko zwyczajne pytanie. Z takimi bladymi kreskami r贸偶nie bywa. Ka偶dy autorce 偶yczy jak najlepiej, ale nie ma co dziewczyny te偶 niepotrzebnie nakr臋ca膰 bo testy zw艂aszcza z takimi cieniami bywaj膮 zdradliwe. Wystarczy poczyta膰 histori臋 dziewczyn tu na forum. Lepiej gratulowa膰 jak ju偶 jest gruba krecha lub potwierdzenie bet膮.

reklama

Mamazbb

Do艂膮czy艂(a)
31 Maj 2017
Post贸w
674
Pierwszy raz si臋 wypowiedzia艂am w stosunku do pytania o test ci膮偶owy, na przysz艂o艣膰 b臋d臋 bardziej ostrozna co do moich wypowiedzi dla mnie ta kreseczka po prostu by艂a ju偶 widoczna i automatycznie pogratulowalam
To nie jest uszczypliwo艣ci, tylko zwyczajne pytanie. Z takimi bladymi kreskami r贸偶nie bywa. Ka偶dy autorce 偶yczy jak najlepiej, ale nie ma co dziewczyny te偶 niepotrzebnie nakr臋ca膰 bo testy zw艂aszcza z takimi cieniami bywaj膮 zdradliwe. Wystarczy poczyta膰 histori臋 dziewczyn tu na forum. Lepiej gratulowa膰 jak ju偶 jest gruba krecha lub potwierdzenie bet膮.

Do g贸ry