reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

W ciazy podczas kp można luteinę i duphaston. Prog. Naturalnie występuje w ciąży.
Jeśli nie masz zakazu seksu to jak najbardziej można JPG
Czytałam, nie można bo do mleka przenika . Teraz nie wiem co robić , stosować ta luteinę jak zalecił lekarz po wizycie czy się skontaktować z nim po prostu . Przepisując te luteinę nie pytał czy karmię nadal ani ja nie wspomniałam wyleciało mi z głowy , po otrzymaniu odp że jest druga ciąża
Ja brałam,konsultowałam.
Skoro można kp w ciąży a też jest progesteron to naturalna luteina nie zaszkodzi.
 
reklama
Czytałam, nie można bo do mleka przenika . Teraz nie wiem co robić , stosować ta luteinę jak zalecił lekarz po wizycie czy się skontaktować z nim po prostu . Przepisując te luteinę nie pytał czy karmię nadal ani ja nie wspomniałam wyleciało mi z głowy , po otrzymaniu odp że jest druga ciąża
Kontakt z lekarzem to zawsze dobry ruch. Może kwestia kp coś zmieni w jego opinii. A który to tydzień ciąży?
 
Czytałam, nie można bo do mleka przenika . Teraz nie wiem co robić , stosować ta luteinę jak zalecił lekarz po wizycie czy się skontaktować z nim po prostu . Przepisując te luteinę nie pytał czy karmię nadal ani ja nie wspomniałam wyleciało mi z głowy , po otrzymaniu odp że jest druga ciąża
Rozumiem. Na ulotce pisze często że nie wolno.
Zapytaj lekarza.
Moj nie zabronił.
Córka szybko się sama odstawiła bo mleko zmieniło smak.
 
Prugesteron jest bezpieczny. Jak masz wątpliwości to jak dziewczyny pisały skonsultuj się z lekarzem.

I tak teraz mi przyszło do głowy. Z jakiej przyczyny bierzesz luteinę? Bo jeżeli dla podtrzymania ciąży to wg mnie tym bardziej kontakt z.ginekologiem. w niektórych przypadkach karmienie nie jest wskazane bo może zagrażać ciąży.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-11-17-12-41-29-58_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2021-11-17-12-41-29-58_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    287,4 KB · Wyświetleń: 40
Dziękuję , 🙂
Prugesteron jest bezpieczny. Jak masz wątpliwości to jak dziewczyny pisały skonsultuj się z lekarzem.

I tak teraz mi przyszło do głowy. Z jakiej przyczyny bierzesz luteinę? Bo jeżeli dla podtrzymania ciąży to wg mnie tym bardziej kontakt z.ginekologiem. w niektórych przypadkach karmienie nie jest wskazane bo może zagrażać ciąży.
Tak do podtrzymania ciąży
 
Krótka piłka czy masz zakaz współżycia?
Jak masz to rzeczywiście powinno się ostawić. Jak nie masz to nie ma takiej potrzeby. Na ulotce zawsze będzie że niewskazane przy KP ponieważ nie wolno robić badań na karmiących. Ale tak jak wyżej było wrzucone luteina jest w 100% bezpieczna przy KP
 
reklama
Krótka piłka czy masz zakaz współżycia?
Jak masz to rzeczywiście powinno się ostawić. Jak nie masz to nie ma takiej potrzeby. Na ulotce zawsze będzie że niewskazane przy KP ponieważ nie wolno robić badań na karmiących. Ale tak jak wyżej było wrzucone luteina jest w 100% bezpieczna przy KP
 
Do góry