reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwości

reklama
KICIA - ja z kolei wczoraj czytałam w którejs z moich opaslych ksiąg :-D , że poród zwiastuje wydzielina czerwonawa lub różowa, a brązowa jest zwykle wynikiem stosunku odbytego w ostatnich 24 godz. lub badania lekarskiego.....ale lekarzem nie jestem, więc jak się stresujesz to do szpitala...przynajmniej sie uspokoisz...:tak:
M_KTOSIA - Anulka niedługo przed porodem cierpiała na bezsenność, więc kto wie.....:laugh2: ale pamiętaj: mamy termin tego samego dnia...:-p

A mi o moich dolegliwościach nie chce się pisać, bo to juz strasznie nudne......w zasadzie boli mnie wszystko to samo, tyle, że już to olewam, przyzwyczaiłam się.....aaaa i 2 dzień znowu rozwolnienie....ale to juz tez przerabiałam, więc nic nowego.....:cool2:
 
aneta nie ma co ja z moną też miałyśmy na ten sam dzień a ona już ma dziecinkę :confused: zrobiła mnie w konia hihihihi:-)
 
kurcze a ja od rana mam tą biegunkę i aż spałam w południe....może to naprawdę naturalna lewatywa:confused: no i coś synulek mało dziś się kłębi?
 
ja dzisiaj czuję się świetnie. nic mnie nie boli, mam mnóstwo energii. zupełnie jakbym nie była w ciąży:-). może to cisza przed burzą??!
 
a ja niestety albo stety bleeee.... po wczorajszym wypompowaniu i okropnej nocy jest do du......kurcze jeszcze tylko 8 dni do terminu , hura!
 
reklama
Joanno a możesz napisać czemu się wystraszyłaś:no: ?? To może tak byc, że już jak usłyszę jak ktoś rodzi to się zaczne bać??!!
 
Do góry