reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciązowe Kłopociki

Lana spokojnie, to jeszcze nic nie znaczy, odpoczywaj, dużo leż , absolutnie nie dźwigaj a zobaczysz ze wszystko będzie dobrze :) :) łożysko nisko ułożone nie pozwala na poród naturalny, jeśli nie krwawisz to super, lożysko może sie jeszcze podnieśc . Nie zamartwiaj sie tak i stosuj sie do porad lekarza . Pozdrawiam
 
reklama
Ja też tak mam. Ale na ostatnim usg lekarz powiedział, że nie jest tak źle. Łożysko ułożone na przedniej ściance, ale nie zasłania ujścia z macicy. Muszę się oszczędzać, nie dźwigać, zero seksu i zwiększona dawka duphastonu. Jeśli będziesz przestrzegała zaleceń lekarza, to wszystko będzie dobrze. ;)
Dbaj o siebie :)
 
Dziekuje Wam za odp,moze to wydac sie dziwne ze tak malo wiem,mimo ze mam juz 3 corki,najmlodsza ma 10 lat,a teraz upragniony synek ma byc,jeszcze raz dziekuje i serdecznie pozdrawiam.
 
Mam ostatnio problem z zasypianiem. Wczoraj dwie godz. się przewracałm i biegałam do łazienki na przemian. I wogóle mi się nie chciało spać. Za to rano budzę się jak ktoś do mnie zadzwoni.
 
Ja to zasypiam jak dziecko, ale czasem obudzę się w nocy np. o 3 bo synek urządza sobie boksy :-), i nie śpię z godzinkę . Rozwiązuję wtedy krzyżówki :-). A do ubikacji też latam co chwilkę bo Filipek na niego naciska. Ale co by to było gdyby nie naciskał. . . . ;-)
 
Aga111, ja też mam problem ze spaniem od juz jakiegoś dłuzszego czasu, przewracam się z boku na bok,bo nie mogę się ułożyć, a o spaniu na wznak nie ma mowy,bo nie mogę oddychać:-(Tak samo nie mogę sobie poleniuchować przed telewizorem,muszę przybierać pozycje bardziej siedzacą,ale cóż tak to juz musi być,jeszcze nie całe trzy miesiace i będziemy mogły spać nawet na brzuch,tylko,żeby maleństwo pozwoliło nam na sen:-)
 
Witam serdecznie :)
Ja problemu ze spaniem nie mam, bo latam codziennie do pracy i wracam kolo godziny 18.00 zazwyczaj spiaca i padnieta. Ponoc koboety ktore w ciazy pracuja maja male dzieci a mi w zeszlym tygodniu wyszlo ze nasza dzidzia ma 985g :) Duza chyba bo jak tu czytam to norma dla 26 tygodni jest 500-700g. Ja przytylam juz 7kg. A co do problemow ciazowych to az do ostatniego tygodnia mialam spokoj. Dostalam jednak zapalenie pecherza i leczylam sie amoksycylina w sumie troche ze strachem bo to przeciez antybiotyk. Bralam go przez 4 dni i mi przeszlo. Teraz jednak boli mnie gardlo :( chyba moj organizm jest juz wyczerpany. Od miesiaca biore witaminy zeby mu pomoc. Ja bardzo nie lubie tabletek - szczegolnie jak pomysle ze moga zaszkodzic dzidzi.
Pozdrawiam serdecznie:):-)
 
sarenka-a nie wiem jaka norma jest w 26 tyg ale moj Malec miał 503 g w 22 tyg ciąży i dzisiaj od lekarza usłyszałam, że mam już spore brzusio :)
Ja na początku ciąży non stop miałam problem z infekcją gardła, ale odkąd jestem na dłuższym zwolnieniu lekarskim problem minął jak ręką odjął. Po prostu przemęczony organizm, klimatyzacja w biurze i infekcja gotowa. Wiec może odpocznij troszkę od pracy, mnie taki odpoczynek pomógł zarówno na infekcję jak i samopoczucie :-)
Pozdrawiam serdecznie,
Clue
 
reklama
W czwartek byłam u mojego lekarza prowadzącego i dowiedziałam się, że mam anemie... Dostałam wykaz lekow, ktore odrazu wykupilam i zazywam.
Czy ktoras z Mam ma to samo ?
 
Do góry