reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciązowe Kłopociki

witam
Mam pytanie.
Czy jak bolą Was piersi to cały czas tak samo, czy czasem mniej czasem więcej??
Bo mnie od wczoraj mało co bolą, a wcześniej bardzo bolały.
Czy to normalne???
 
reklama
mnie też już bolą mniej niż na poczatku...brodawki są ciemniejsze niż zwykle i troche są obrzmiałe.no ale to pewnie normalka:-)
 
a mnie jakos w ogole nie bola. Tajchi kochana, u kazdej kobiety jest inaczej z objawami,wiec nie masz sie czym przejmowac. Ciesz sie raczej , ze nic nie boli:tak::-)a im blizej konca pierwszego trymestru(moim zdaniem) tym mniej uciazliwych objawow.
 
Dzięki dziewczynki.Potraficie podtrzymać na duchu.
Opuszczę Was od jutro na tydzień bo jade do Polski, a tam ciągle czasu brakuje, bo wiecznie coś do zrobienia jest no ale po wizycie na usg napisze na pewno czy to moje serduszko bije.
Pozdrowionka
 
U mnie juz 9-10tc i piersi juz mnie od jakiegos czasu nie bola, a mdlosci tez coraz rzadsze. Podbrzusze juz tez mniej boli i ogolnie lepiej sie czuje, po za sennoscia :-D
 
Byłam na spacerze z Kubą.....1,5 godziny.................
Efekt: pobolewanie brzucha i plamienie....

I jak tu myśleć pozytywnie
unhappy.gif
no.gif
unhappy.gif
no.gif


Powiem Wam dziewczyny ze szybko Wam te mdlosci przechodza.....
Ja pprzednio wymiotowalam patre razy dziennie - przez 3,5 miesiaca....:sorry2:
 
Byłam na spacerze z Kubą.....1,5 godziny.................
Efekt: pobolewanie brzucha i plamienie....
I jak tu myśleć pozytywnie
unhappy.gif
no.gif
unhappy.gif
no.gif


Powiem Wam dziewczyny ze szybko Wam te mdlosci przechodza.....
Ja pprzednio wymiotowalam patre razy dziennie - przez 3,5 miesiaca....:sorry2:

To nogi do góry i odpoczywaj!!!

Ja jakoś wogóle mdłości nie miałam, tylko czasami zgage i pobolewanie żołądka:baffled:
 
reklama
Anetko, wiec wieczor i weekend spedzasz odpoczywajac w lozeczku, a z Kubusiem na spacerek wychodzi maz:tak:
Co do mdlosci, to ja wlasciwie mialam moze dwa dni i jestem cholernie szczesliwa z tegoi powodu, bo nie wyobrazam sobie porankow wlazience.Za to caly czas bym cos jadla i wymeczona chodze(a wlasciwie leze i ciagle sie oczka zamykaja)
 
Do góry