reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciązowe Kłopociki

To nieprawda , że w 6tym tygodniu powinno być widoczne echo płodu. Często pokazuje sie dopiero w 8tc!

GOOCIA - napisalam ze teoretycznie powinno byc widac serduszko - dlatego ze ono juz wtedy pracuje. Ale ze wzgledu na sprzet czasem widac pozniej.
Wiem to m.in z wlasnego doswiadczenia.
No i serdecznie gratuluje - cudne wiesci :tak:
HANUS - ciesze sie ze wszystko ok :tak: Napewno sie strachu najadlas.
 
reklama
dokładnie tak!serduszko zaczyna pracować pod koniec szóstego tygodnia i czasem brakuje 2 dni...czasem sprzet nie wychwyci...sama najadłam sie starchu...najlepeij pójść na usg w 8tc, wtedy już wszystko jasne ale jak tu wytrzymać?
pozdrawiam!
 
Witam!
Beatko, ja sobie obliczyłam wg zegara BB termin na 7 listopad. Zobaczymy i tak zawsze jest dopuszczalna mała pomyłka. ;)
Całuję i odpoczywam dalej. Hehe - trochę mi głupio - wszyscy sprzątają świątecznie a ja leżę w łóżku...
 
Witam!
Beatko, ja sobie obliczyłam wg zegara BB termin na 7 listopad. Zobaczymy i tak zawsze jest dopuszczalna mała pomyłka. ;)
Całuję i odpoczywam dalej. Hehe - trochę mi głupio - wszyscy sprzątają świątecznie a ja leżę w łóżku...

Odpoczywaj jeszcze się nasprzatasz jak maluch na świat przyjdzie :tak:
Jak nam się termin trochę przesunie to jeszcze o październik zachaczyć możemy:sorry:
 
A ja od 3 nocy cos spac nie moge, dopiero nad ranem albo rano zasypiam :-( A do tego mam straszne mdlosci, podbrzusze mnie boli, a dzisiaj cały dzien mnie tak dziwnie serduszko kuje i momentami mi sie ciezko oddycha, nie wiem czemu?? Czy ktoras z was czuje jakies kłucie w okolicach serca?? :baffled:

Ps. Pierwszy dzien wiosny i tym samym dzien wagarowicza jest jutro czyli 21.03 :-)
 
a dzisiaj cały dzien mnie tak dziwnie serduszko kuje i momentami mi sie ciezko oddycha, nie wiem czemu?? Czy ktoras z was czuje jakies kłucie w okolicach serca?? :baffled:

MARTYNKO - takie objawy to norma pod koniec ciazy kiedy dzidzia jest duza i uciska wszystkie Twoje narzady.............a teraz.....lepiej powiedz o tym lekarzowi :tak:
 
reklama
Dzisiaj jest ok przynajmniej na razie, do lekarza ide w srode, wtedy powiem mu o tym, chyba ze wczesniej znow cos bedzie nie tak, to mozliwe ze przejade sie do szpitala. A na 26.03 czekam z niecierpliowoscia, bo wtedy pierwsze USG i zobaczymy czy wszystko ok :-)
 
Do góry