reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciązowe Kłopociki

...ja mam starszne mdłości...ledwo trzymam sie w pracy...ale cieszy mnie to gdyż jestem nie pewna...lece zaraz na usg...dzieki kobitki za pocieszki, wierze ze bedzie dobrze:)
 
reklama
czekamy czekamy
U mnie też nie było widać zawiązki płodu ale gin powiedział że nie ma żadnych powodów do zmartwień i na następnym badaniu nappewno się uwidoczni!! to będzie 8 tydzień. Jestem dobrej myśli :-) to pomaga!!!
 
Teoretycznie w 6 tygodniu powinno juz byc serduszko............wiem kochane ze to trudne, ale postarajcie nie martwic sie na zapas. Duzo zalezy od sprzetu i "oka" lekarza.........Poza tym ciaza zawsze moze byc troszke mlodasza niz sie spodziewamy.......fasolka mogla dluzej wedrowac do macicy niz przypuszczamy i juz nerwy.......:sorry: Z doswiadczenia wiem ze nie nalezy zbyt wczesnie chodzic na usg bo mozna niepotrzebnie sie zestresowac :confused2:
Ja sie umowilam na usg na 7.04 - to powinien byc akurat koniec 7 tygodnia.......bardzo wierze ze zobacze juz serduszko :tak:
 
u mnie na nastepnej wizycie bedzie koniec 7 tygodnia i tez mam nadzieje,ze serducho bedzie widoczne, to zawsze taki uspokajajacy widok:tak::-)

Dziewczyny, ale nie zamartwiajmy sie na zapas, bo to w niczym nie pomaga, a zaszkodzic moze. Przeciez nam to nie potrzebne!
 
Witam!
Ja po niespodziewanej wizycie u gina... Dziś w nocy obudził mnie jakiś dziwny ból brzucha. Trwał tylko chwilę, ale wystarczyło aby się przerazić. Nie poszłam do pracy i leżałam cały dzień.
Na szczęście wszystko ok. Lekarz powiedział, że widać zawiązkę płodu i serduszko. :) A ze zdjęcia usg wyczytałam, że maleństwo ma 11 mm, że to 7 tydzień i o ile dobrze rozumiem usg, t termin na 2 listopada... Tak przynajmniej wydaje mi się, że zrozumiałam z usg.
Jestem teraz na l4, a na wydzielinę przepisał mi nystatynę.
Uspokoiłam się!!!
 
Teoretycznie w 6 tygodniu powinno juz byc serduszko............wiem kochane ze to trudne, ale postarajcie nie martwic sie na zapas. Duzo zalezy od sprzetu i "oka" lekarza.........Poza tym ciaza zawsze moze byc troszke mlodasza niz sie spodziewamy.......fasolka mogla dluzej wedrowac do macicy niz przypuszczamy i juz nerwy.......:sorry: Z doswiadczenia wiem ze nie nalezy zbyt wczesnie chodzic na usg bo mozna niepotrzebnie sie zestresowac :confused2:
Ja sie umowilam na usg na 7.04 - to powinien byc akurat koniec 7 tygodnia.......bardzo wierze ze zobacze juz serduszko :tak:

ANETKO- zgadzam sie z Toba w 100%
Równiez uwazam ze za wczesnie nie ma co robić Usg.
Ja bylam dokladnie po skonczeniu 7 tygodnia ciązy i byla juz widoczna fasolka i seruszko biło:tak::tak:
A serduszko tak w ogole zaczyna bić w 5 tygodniu ciązy..niestety nie wszytskie urządzenia to wychwytują tak wczesnie. Dlatego nie ma sie co denerwowac.
 
Dziewczyny !
wczoraj byłam u gina! zauważył dwa zarodki ale tylko w jednym biło serduszko i był przepływ krwi! tak starsznie sie ciesze.
To nieprawda , że w 6tym tygodniu powinno być widoczne echo płodu. Często pokazuje sie dopiero w 8tc!
Nie ma co sie martwić na zapas!
Jesczze 3 dni wcześniej miałam prawie stwierdzoną martwą ciążę a tu proszę: jest szansa (nikła) na bliźnięta!
Pozdrawiam i nie dajmy sie zwariwoać w tym trudnym okresie:)
PS termin mam na 7 listopada:):)

normalnie bosko! przynajmniej w sercu wiosna!
cudowne mdłości....znak że wsyztsko oki:) jakos wytrzymam!
 
Goocia, jaka cudowna wiadomosc! Dwa bobaski naraz! Na pewno drugie serduszko tez zaskoczy, musisz byc dobrej mysli.
 
reklama
Haniu, dobrze że jesteś już spokojna...
Po tym co przeszłaś trudno o opanowanie, ale życzę Ci
aby te 8 miesięcy przed Tobą było jak najmniej stresujące.
Ciesz się tym okresem i myśl pozytywnie.

Wspaniale, że widać już serduszko!
eusadance8qx.gif


Termin z USG na 2 listopada? A jak wypada Tobie termin wg. OM?
 
Do góry