reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciązowe Kłopociki

reklama
hey dziewczyny
Dzisiejszy ranek nieco mnie zmartwil - otoz zemdlalam, mama musiala mnie zbierac z podlogi bo ja nie bylam w stanie sama wstac.

zastanawiam sie czy powinnam odrazy poleciec z tym do lekarza (czytalam ze moga to byc normalne objawy Ciazy) ale tatus fasolkinalega zebym poszla do lekarza;)
 
hey dziewczyny
Dzisiejszy ranek nieco mnie zmartwil - otoz zemdlalam, mama musiala mnie zbierac z podlogi bo ja nie bylam w stanie sama wstac.

zastanawiam sie czy powinnam odrazy poleciec z tym do lekarza (czytalam ze moga to byc normalne objawy Ciazy) ale tatus fasolkinalega zebym poszla do lekarza;)
Jak masz telefon do lekarza to może do niego przedzwoń i powiedz co się stało, nawet jak to nie jest nic powarznego to będziesz spokojna. Serdeczne pozdrowionka i trzymajcie się cieplutko:tak:
 
A ja wczoraj najadlam sie wieczorem strachu................
Zaczelam plamic na rozowo
shocked.gif
no.gif
- od razu stanelo mi przed oczami pierwsze poronienie..................

Tylko wtedy plamienie przesitoczylo sie w krwawienie.......a to wczoraj bylo ledwo rozowe i po chwili przeszlo.......
Przez cala noc i teraz wszystko ok...................Ja nie wiem czy sie wczoraj przeforsowalam,czy jak?
embarrassed.gif
Sprzatalam, nosilam malego - jak zwykle, a wieczorem jeszcze kurs tanca.....

Ale chyba to nic groznego skoro przeszlo od razu......no i mdli mnie troche, rano szczegolnie - to tez przeciez dobry znak...rzygania co prawda nie bylo, ale mdlosci tak
yes2.gif

No i nie wiem czy wczesniej nie powinnam isc na to usg.....dla swietego spokoju....
Ale z kolei za wczesnie tez nie chce - bo jak pojde i jeszcze nie bedzie echa serca to podwojnie bede sie stresowac.....
Dzis mam wizyte u endokrynolog....moze mi cos doradzi..... :sorry2::dry:
 
Aneta23, to tak jak ja wczoraj. Dzis póki co spokój, ale i tak ide na usg w poniedziałek żeby uspokoić własne myśli. Moze Ty tez sie wybierz? Nie zaszkodzi, a jeśli miało by Cię uspokoić to warto.
Pozdrowionka.
 
Ufffff...miałam farta......
Moja ginka przyjmuje tylko raz w tygodniu.....wlasnie w czwartki i akurat byl dzis wolny termin.....
Jade na 15 na wizyte i usg.........spokojniejsza jestem....

A najlepsze ze mojego Kubusia musze zabrac ze soba........:sorry2:

Dzieki SASETKO - trzymam kciuki za nas obie ;-)
 
Anteko widze że też jesteś z wrocka:) moze spotkamy sie na porodówce heheh. A swoją droga w którym szpitalu rodziłaś Synka? I jak wrażenia?
 
O GOOCIA - mieszkasz we Wrocku? Superowo :tak: A w jakiej dzielnicy - mam nadzieje ze zdradzisz? :-p
Ja mieszkam tu dopiero od czerwca zeszlego roku....synka rodzilam w Warszawie bo stamtad jest moj M.....a moje rodzinne miasto to Chorzow :laugh2:
Hehe...a wyladowalismy we Wrocku :-D
 
otóż mieszkam na Psim Polu, pracuje na Oporowie. gina mam koło Astry a na Tańce chodze do Pałacyku na Kościuszki...to tyle w skrócie:) pozdrawiam krajanke (PS pochodze ze śląska)
 
reklama
Do góry