reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciązowe Kłopociki

reklama
Witajcie:)
U mnie mdłości (feee...), ból piersi ( masakryczny) poza tym raczej luzik....dzis odbieram wyniki badań:)Miejmy nadzieje że wszystko jest okej! (przede wszystkim tokxo...)pozdrawiam
 
Witam!!!
Mnie też zaczęło mdlić. I to o różnych porach... Hmmmm
Narazie nie wymiotuję i mam nadzieję, że na tym pozostanie!!!
 
Widzę że nie tylko ja mam te mdłości:baffled: Najgorsze jest to że ciągle mam na coś ochotę, ale jak już zabieram się do jedzenia to nie daje mi zjeść :shocked2::confused: I w sumie to nie jem :zawstydzona/y: Rano wmuszam w siebie śniadanko a potem przegryzam migdałami, które trochę pomagają.
 
chyba sie zaopatrze dzisiajw migdaly:tak: ja wlasnie zjadlam troche zupki,a raczej wmusilam ja w siebie, ale nie wiem,czy to byl najleszy pomysl, bo nie za dobrze sie czuje. Nie wiem,czy to ze stresu przed wizyta u gina, czy to jednak moje mdlosci.
 
Ja się dzisiaj dowiedziałam co to zgaga :-(

Pozatym ok piersi już nie bolą i wszystko ok:-)
apetyt w sumie też całkiem nieżle a tak naprawde aż za dobry (ups)
 
Wiecie ja to zauważyłam że piersi to parę dni mnie bolą bardzo a kolejne parę prawie wcale. Tak cyklicznie to się dzieje. i tak samo brzuszek na dole. Jak piersi nie bolą to czuję tam na dole takie rozciąganie, a jak rozciąganie się kończy to znowu piersi zaczynają akcje :confused::-D Zmyślne to wszystko jest :-)
 
Mnie tez piersi troche przestały bolec, za to boli mnie podbrzusze. Co do mdłosci to od 3 dni pije wieczorem przed samym spaniem szklanke mleka i rano jest ok :tak: Przed chwila zjadłam jajecznice i pije sobie herbatke z sokiem malinowym bo troszke przeziebiona jestem :no:
 
reklama
a u mnie cale szczescie jakos sie te mdlosci po kosciach rozeszly, poza tym,ze jestem spiaca to wszytsko jest oki:tak:

martynko wypoczywaj i wracaj szybciutko do zdrowka:tak: Herbatka z sokiem malinowym pyszna:tak:albio mleko z miodem i ciepla kolderka:tak::-)
 
Do góry