reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciązowe Kłopociki

ja mam mdlości cało dniowe:baffled: no i bym z łóżka nie wychodzila - sen to moj najlepszy przyjaciel:) no i piersi ktore sa teraz takie nie dopieszczone przez to ze zaczeły bolec:p aaaa... no i u mnie jeszcze pojawił sie problem z cera... i uczulenie na krem ktorego zawsze uzywałam...
 
reklama
A mnie jakoś wszystko przez weekend przeszło... Brzuch nie boli, mdłości jakoś nie męczą. Zauważyłam, że jak wstaję później, to wogóle nie mam mdłości. Dziś rano wstałam bardzo wcześnie i trochę podczas śniadania mnie pomdliło, ale tak to jest ok. Mam nadzieję, że wszystko ok.... Tylko piersi bolą, ale poprzednio też bolały. Żeby już był 2 kwiecień, bo chyba te myśli mnie wykończą... ;(
 
Dziewczynki! Widziałyście juz na usg serduszko?Ja byłam u gin w piatek i nie stwierdziła echa płodu...powiedziała że może za wczesnie a może ciąża obumarła...zmartwiła mnie strasznie...pocieszam sie faktem że mam straszne mdłości i piersi bardzo bola-objawy ciążowe:)
Trzymajcie kciuki żeby wszystko się wyjaśniło pozytywnie...czytałąm na forum że dziewczyny dopiero w 8 tc widziały serce a ja jaestem 6/7...bedzie dobrze co nie?
 
Ja nie widziałam serduszka, ale lekarz powiedział, że jest zawiązka płodu. Liczę, że będzie dobrze, bo ostatnio nie było zawiązki, a tym bardziej serduszka...
 
tylko gina mnie zestresowała bo powiedziała że już powinno być echo płodu stąd martwie sie strasznie, choć nadzieja trzyma mnie jakoś....jutro ide do innego...zobaczymy co powie:)
 
Dziewczynki! Widziałyście juz na usg serduszko?Ja byłam u gin w piatek i nie stwierdziła echa płodu...powiedziała że może za wczesnie a może ciąża obumarła...zmartwiła mnie strasznie...pocieszam sie faktem że mam straszne mdłości i piersi bardzo bola-objawy ciążowe:)
Trzymajcie kciuki żeby wszystko się wyjaśniło pozytywnie...czytałąm na forum że dziewczyny dopiero w 8 tc widziały serce a ja jaestem 6/7...bedzie dobrze co nie?

Byłam u mojej ginki w 6 tc kazałam mi przyjść 26 marca bo wtedy będzie 8 tc - powiedziala,ze wtedy zobaczymy maleństwo:tak: Nie masz się czym martwić Twoje badanko było za wcześnie:tak::-) Następnym razem zobaczysz piękne serduszko:-)
 
dziewczyny nie martwicie sie, po przy tak wczesnej ciazy naprawde czasami nie widac nawet zawiazki plodu, zalezy tez od sprzetu i jego jakosci. Przy nastepnych wizytach za to wszystkie zobaczymy swoje maluszki i bijace serduszka, musimy tylko pozytywnie myslec, to pomaga:tak::-)

Hanus, a Ty sie ciesz kochana,ze nic Cie nie meczy, jakby inaczej bylo to bys tu marudzila,ze masz mdlosci dosyc,bo to naprawde nic przyjemnego. A przeciez mdlosci nie sa objawem kazdej ciazy. Czasami mam wrazenie,ze niektore kobiety( nie ma tu na mysli zadnej konkretnej, nie chcialabym Was urazic) wmawiaja sobie,ze jesli nie maja mdlosci to na pewno nie sa w ciazy, albo cos jest ne w porzadku.A tak przeciez nie jest. Cieszmy sie zatem,ze ich nie ma:tak:
 
reklama
Do góry