reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

reklama
A skad mialyscie te „C”?
Okropny rozstrzal cenowy widze w sklepach i zastanawiam sie z czego to wynika [emoji6]


Wydaje mi sie ze ceny roznia sie od wypelnienia im lepsze tym cena pewnie wyzsza no i ogolnie jakosc :) na grupach na fb mozna poszukac jak ktos sam szyje.i sprzedaje :)
 
Hej, ja poduszkę rogala miałam z motherhood. Jest świetna, mi też mąż podbieral. Koleżanka kupiła wypełnioną kuleczkami i w nocy wyrzucala ja z łóżka, bo nie bardzo sluzyla. Swoją oddałam kuzynce męża. Ponieważ więcej dzieci nie planowałam to powiedziałam, by mi jej nie oddawała. Także albo kupię znowu albo od niej pożyczę, jeśli jeszcze ją ma. A kupię pewnie uzywke.
A w Lidlu skusiłam się na legginsy i te szare spodnie. Sama się dziwię, bo to dopiero 10 tc, ale trudno. W hm kosztują 150zl i jedna parę mam po poprzedniej ciąży, druga się przyda
 
Kupiłam w Rossmannie przecena z 22 na 16 w klubie rossmann :) lubie kosmetyki z Bielendy, wiec mysle ze bedzie ok. Stwierdzilam, ze nie bede wydawac majątku na preparaty przeciw rozstępom, bo w zeszłej ciązy smarowałam się non stop preparatami z "wyższej półki" a i tak dupa :p
IMG_20180513_113948.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180513_113948.jpg
    IMG_20180513_113948.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 811
Ostatnia edycja:
Kupiłam w Rossmannie przecena z 22 na 16 w klubie rossmann :) lubie kosmetyki z Bielendy, wiec mysle ze bedzie ok. Stwierdzilam, ze nie bede wydawac majątku na preparaty przeciw rozstępom, bo w zeszłej ciązy smarowałam się non stop preparatami z "wyższej półki" a i tak dupa :pZobacz załącznik 856461


A ja uwielbiam ten krem :) ale jeszcze sie nie zaopatrzylam.
 

Załączniki

  • eris m foliacti.jpg
    eris m foliacti.jpg
    56,2 KB · Wyświetleń: 128
reklama
Do góry