reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

reklama
No to jeszcze raz :)
Polecam taka poduszke rogal spi sie baardzo dobrze na niej :) mam po poprzedniej ciazy i nawet czasem maz mi ja kradl :D jak sie dzidzius urodzi to sluzy tez do karmienia i dzidzi na niej moze lezec :)
 

Załączniki

  • 673385661_6_644x461_poduszka-rogal-dla-kobiet-w-ciazy-do-spania-i-karmienia-dziecka-_rev002.jpg
    673385661_6_644x461_poduszka-rogal-dla-kobiet-w-ciazy-do-spania-i-karmienia-dziecka-_rev002.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 201
No to jeszcze raz :)
Polecam taka poduszke rogal spi sie baardzo dobrze na niej :) mam po poprzedniej ciazy i nawet czasem maz mi ja kradl :D jak sie dzidzius urodzi to sluzy tez do karmienia i dzidzi na niej moze lezec :)

Ooo, ja wlasnie szukam poduszki, tylko znalazlam takie bardziej w literke C. U mnie problemy z kregoslupem sie czasami odzywaja i musze miec cos naprawde porzadnego, co tez podtrzyma plecy. Myslisz, ze taka by wystarczyla?
 
Ooo, ja wlasnie szukam poduszki, tylko znalazlam takie bardziej w literke C. U mnie problemy z kregoslupem sie czasami odzywaja i musze miec cos naprawde porzadnego, co tez podtrzyma plecy. Myslisz, ze taka by wystarczyla?

Hmm ona jest dosc miekka, ja w sumie lubie ja miec miedzy nogami pozniej pod brzuch i pod glowa tylko czasem mam ja z tylu siebie :) ale te wlasnie w literke c na zdjeciu wygladaja na twardsze ale czy znowu lepiej sie na nich spi to nie wiem :)
 
No to jeszcze raz :)
Polecam taka poduszke rogal spi sie baardzo dobrze na niej :) mam po poprzedniej ciazy i nawet czasem maz mi ja kradl :D jak sie dzidzius urodzi to sluzy tez do karmienia i dzidzi na niej moze lezec :)
Noo ja mysle, ze w przyszlym miesiacu kupie. Ta poduszka to bylo moje wybawienie w ciazy :D
 
Trochę na to wcześnie, ale mówicie o poduszkach, więc ja polecam taką poduszkę do karmienia:

Smart-Nursing-Pillow-Newborn-Baby-Breastfeeding-Head-Protection-Adjustable-Mother-Feeding-Cradle-Boppy-Pillows-for-Baby.jpg_640x640.jpg


Widziałam na Aliexpress, ja kupiłam na eBay. Wyszukać można na przykład pod „adjustable breastfeeding pillow”. Kupiłam, gdy młody dobijał dwóch miesięcy, i właściwie uratowała nam karmienie, bo skomplikowane konstrukcje z poduszek i rogali mnie wykańczały i zniechęcały. Używaliśmy mniej więcej do roczku i posłuży drugiemu dziecku. Warta każdego pensa :)
 
Ja mam taką w kształcie litery C I jest extra w ciąży naprawdę się dobrze z nią spało. Mój mąż gadał wszystkim że śpię w pontonie:D:D ha ha ha!!! I że nie chce się już do niego przytulać ale co ja na to mogłam jak z tą podusia było mi mega wygodnie ;)
 
Ja mam taką w kształcie litery C I jest extra w ciąży naprawdę się dobrze z nią spało. Mój mąż gadał wszystkim że śpię w pontonie:D:D ha ha ha!!! I że nie chce się już do niego przytulać ale co ja na to mogłam jak z tą podusia było mi mega wygodnie ;)
Ja tez mialam ta w ksztalcie litery C i byla CU-DO-WNA :D i pozniej pomagala przy karmieniu :)
 
A skad mialyscie te „C”?
Okropny rozstrzal cenowy widze w sklepach i zastanawiam sie z czego to wynika [emoji6]
 
reklama
Do góry