reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

ciekawe ksiazki dla 5-6latkow

doris78

Mama Kubusia i Davidka!!!
Miasto
Bradford(uk)
Rozwiązania
0
Witam was dziewczyny!!moze byscie polecily mi jakies fajne ksiazki dla mojego prawie 6letniego synka:-):-)

reklama
Rozwiązania
0
Przygody kapitana Rabarbara, Opowieści dla przedszkolaków, Detektyw Pozytywka, Julek i Julka, Przygody Emilla ze Smalandii.
Jak będziesz jeszcze potrzebować, daj znać
pozdrawiam
kasia

doris78

Miasto
Bradford(uk)
Rozwiązania
0
Dzieki bardzo a mozesz mi miej wiecej powiedziec o czym one sa??:-)Bo ja mieszkam w Anglii i zawsze jak ktos przyjezdza prosze zeby jakies ksiazki przywiozl i przywaza ale takie jakies krotkie.A ja bym chciala mu cos dluzszego czytac,zeby np.byl ciekawy co dalej sie wydarzy,albo sie nie mogl doczekac nastepnego czytania:-)wiesz o co mi chodzi??

doris78

Miasto
Bradford(uk)
Rozwiązania
0
joasssia-dzieki ,ja jak bylam mala tez uwielbialam Dzieci z Bullerbyn!!Zapomnilam calkiem o tej ksiazce,wielkie dzieki:-):-)

klio_

Fanka BB :)
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
O Karolcia też była moja ulubiona książką :-). Mogę mamą polecić serie książek Agnieszki Frączek "Żółw wiercipięta i inne zwierzęta","Poczet straszydeł strasznych straszliwie", "Wesołe bajki". Książeczki wspaniale sie czyta i są przepięknie ilustrowane. Bardzo polecam.

Ostatnia edycja:

anaklim

Fan(ka)
Miasto
Ireland
Rozwiązania
0
My właśnie skończyliśmy Mikołajka, teraz czytamy Misia Fantazego... Super opowieść o niebieskim misiu, czarodzieju Prospero, żabie Kapie Kapie i dziewczynce Zagadce:-)

reklama
Rozwiązania
0
Znalazłam księgarnie o dość prostym w zapamiętaniu adresie ksiegarnia-internetowa.pl

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry