reklama

ciekawe ksiazki dla 5-6latkow

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez doris78, 4 Czerwiec 2008.

1. doris78

doris78 Mama Kubusia i Davidka!!!

Witam was dziewczyny!!moze byscie polecily mi jakies fajne ksiazki dla mojego prawie 6letniego synka:-):-)

2. Katkij

Katkij Początkująca w BB

Przygody kapitana Rabarbara, Opowieści dla przedszkolaków, Detektyw Pozytywka, Julek i Julka, Przygody Emilla ze Smalandii.
    Jak będziesz jeszcze potrzebować, daj znać
    pozdrawiam
    kasia

3. reklama
  4. doris78

Dzieki bardzo a mozesz mi miej wiecej powiedziec o czym one sa??:-)Bo ja mieszkam w Anglii i zawsze jak ktos przyjezdza prosze zeby jakies ksiazki przywiozl i przywaza ale takie jakies krotkie.A ja bym chciala mu cos dluzszego czytac,zeby np.byl ciekawy co dalej sie wydarzy,albo sie nie mogl doczekac nastepnego czytania:-)wiesz o co mi chodzi??

5. Joassia

Joassia świeża

6. doris78

joasssia-dzieki ,ja jak bylam mala tez uwielbialam Dzieci z Bullerbyn!!Zapomnilam calkiem o tej ksiazce,wielkie dzieki:-):-)

7. Joassia

Joassia świeża

cieszę sie ze mogłam pomóc. teraz z moim synkiem czytamy "Karolcię" Karolcia - Maria Kruger - Merlin.pl
    nie wiedziałam czy mu się spodoba, bo to w końcu o dziewczynce, ale jest zachwycony! to tez książka z mojego dzieciństwa :D

8. klio_

klio_ Fanka BB :)

O Karolcia też była moja ulubiona książką :-). Mogę mamą polecić serie książek Agnieszki Frączek "Żółw wiercipięta i inne zwierzęta","Poczet straszydeł strasznych straszliwie", "Wesołe bajki". Książeczki wspaniale sie czyta i są przepięknie ilustrowane. Bardzo polecam.

Ostatnia edycja: 17 Czerwiec 2008
  9. anaklim

anaklim Fan(ka)

My właśnie skończyliśmy Mikołajka, teraz czytamy Misia Fantazego... Super opowieść o niebieskim misiu, czarodzieju Prospero, żabie Kapie Kapie i dziewczynce Zagadce:-)

10. reklama
  11. Liśnia

Liśnia Początkująca w BB

Znalazłam księgarnie o dość prostym w zapamiętaniu adresie ksiegarnia-internetowa.pl

Poleć forum