reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

ciemienucha

KaLa_g

KaLa_g
Rozwiązania
0
Witam.
Moja 3 miesięczna córa ma ciemieniuchę, próbuje z nią walczyć różnymi sposobami ale nic.Stosowałam krem firmy Mustela i na 3 dni całkowicie zeszła ale teraz znowu się pojawiła. Może macie jakieś doświadczenia co jest warte polecenia. Dzięki z góry;):happy:

reklama

gosiek289

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
sprawdź czy to nie jest alergiczne - przedłużająca ciemieniucha jest jednym z objawów alergii

rozalka

Lutówkowo-sierpniowa mama
Rozwiązania
0
sprawdź czy to nie jest alergiczne - przedłużająca ciemieniucha jest jednym z objawów alergii
Dokładnie.
A przy długiej i uciążliwej ciemieniusze czasem pomagaja tylko maści z klotrimazolem,bo sie robią nadkażenia grzybiczne,bądz bakteryjne.:baffled:

iwona.c28

Mama Natali i Kuby
Rozwiązania
0
Z mojego doświadczenia wiem,ze nie musi to być objawem alergii. Moja córa miała ogromną ciemieniuchę,a alergiczką nie jest. Ja jej codziennie smarowałam oliwką bambino i zczesywałam - w końcu zeszło. Powodzenia,bo to długa i żmudna praca. Mimo wszystko możesz iść po poradę do lekarza.

rozalka

Lutówkowo-sierpniowa mama
Rozwiązania
0
Z mojego doświadczenia wiem,ze nie musi to być objawem alergii. Moja córa miała ogromną ciemieniuchę,a alergiczką nie jest. Ja jej codziennie smarowałam oliwką bambino i zczesywałam - w końcu zeszło. Powodzenia,bo to długa i żmudna praca. Mimo wszystko możesz iść po poradę do lekarza.
NIE MUSI,ALE MOŻE...:baffled:Mówimy o nawracającej i przedłużającej sie ciemieniusze...
A do lekarza to też polecam sie udac,od tego raczej trzebaby zacząć.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry