reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej
Dziewczyny, kiedy pojawiaja sie pierwsze zabki tak mniej wiecej oczywiscie:confused:
Wiadomo, ze jest to indywidualna sprawa kazdego dziecka....
 
reklama
Myleene- tak srednio to ok. 6 miesiąca, ale to tylko książkowe kryteria:tak:, bo znam dużo maluszków, którym wychodziły dopiero koło 8 i pózniej, a także jedno, które zaczęło już w trzecim miesiącu, więc pozostaje chyba tylko obserwacja:-). pozdrowionka:-).
 
mój strasznie sie ślini od 3 miesięcy a ząbków "ani widu ani słychu" lekarz w 4 miesiacu stwierdził,że ma juz spulchnione dziąsełka, i niedługo wyjdą ząbki.ale do dnia dzisiejszego nic,a mamy juz ponad 6 miesięcy.
nikado no to dobrze,że nie masz możesz teraz dla całej swojej rodzinki zamówić od razu
 
knikado https://www.ehic.org.uk/Internet/home.do ale z tego co pamietam to przez neta nie mozesz zamówić w momencie kiedy masz juz swoja, gdybyśni emiał i wyrabiała sobie i dziecku to ni ema problemy zrobisz to online,ale jak tylko chcesz dla dziecka to nie da rady,ale sprawdz.
Następna możliwość to idz na poczte i poproś o ten druczek do European Health Insurance Card "EHIC" wypełnij i wyslij ja tak zrobiłam,czekałam ok miesiąca na kartę

ja tez zamawialam przez neta jakis czas temu dla siebie i dla m bo maluszek byl jeszcze w brzuszku, ale jak tylko sie urodzil to poprostu tam zadzwonilam, podalam dane Olivera i w ciagu tygodnia mialam karte w domu.

Olinda sliczne dziewczynki :-) gratuluje!
Paula Twoja rodzinka tez jest sliczna :-) gratulacje!
 
knikado https://www.ehic.org.uk/Internet/home.do ale z tego co pamietam to przez neta nie mozesz zamówić w momencie kiedy masz juz swoja, gdybyśni emiał i wyrabiała sobie i dziecku to ni ema problemy zrobisz to online,ale jak tylko chcesz dla dziecka to nie da rady,ale sprawdz.
Następna możliwość to idz na poczte i poproś o ten druczek do European Health Insurance Card "EHIC" wypełnij i wyslij ja tak zrobiłam,czekałam ok miesiąca na kartę

tajchi
ile placilas za ta karte?
 
A to mój Lolek, sam nie siedzi, Krzyś go trzyma hihi
223475.JPG
 
reklama
mój strasznie sie ślini od 3 miesięcy a ząbków "ani widu ani słychu" lekarz w 4 miesiacu stwierdził,że ma juz spulchnione dziąsełka, i niedługo wyjdą ząbki.ale do dnia dzisiejszego nic,a mamy juz ponad 6 miesięcy.
nikado no to dobrze,że nie masz możesz teraz dla całej swojej rodzinki zamówić od razu
moja Roksana też się sliniła już w 3 miesiącu, a pierwszy ząbek wyszedł w 9 miesiącu:)
 
Do góry