reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny rosną. I chorują, ale na szczescie nie jakoś częściej, niż większość dzieci.
Dostaliśmy się do państwowego zlobka. Jest 26 dzieci w grupie 😱Ale Panie dają sobie rade. Podziwiam, bo ja serio czasem mam dość. Jeszcze syn dokazuje, taki wiek.
Mimo, ze nie narzekam na opiekę w zlobku. Jest serio bardzo dobra. Tp wypadki się zdarzają i ostatnio Janina miała pierwsze szycie. Dobrze, ze oko całe 🤦‍♀️
Ostatnio mieliśmy chyba CoVid w domu. Mąż najgorzej zniósł. Saturacja mu spadała. Reszta dzieciakow katar.
Ogółem to dajemy rade jakoś. Ale pogodzenie pracy i tej trójki to hardcore. Ciagle na zwolnieniach. Syn się ciagle spóźnia do szkoły 🤣Bo z rana jest sajgon. W domu tez pranie prawie wejdzie mi samo do pralki. O reszcie pisać nawet nie będę 🤣Trzeba obniżyć standardy bo idzie zwariować.
 
@Kasiekt wiesz czemu pojscie na wybory bylo wazne?
Wiesz jaki jest pierwszy projekt obywatelski, ktorym ske dzis zajma? Refundacja in vitro.
Dlatego m.in to bylo wazne.
No na wybory to ja bym nawet dzieci wysłała 🤣szkoda, ze niepełnoletnie. Żeby w tym kraju się coś zmieniło. Oczywiście powiedziałbym na kogo mają głosować. W innym przypadku nie wracać do domu 😉
 
@Kasiekt wiesz czemu pojscie na wybory bylo wazne?
Wiesz jaki jest pierwszy projekt obywatelski, ktorym ske dzis zajma? Refundacja in vitro.
Dlatego m.in to bylo wazne.
Ty to masz pamiec jak slon🐘😉
Tak wiem.A dzis moja kolezanka powiedziala ze in vitro to tworzenoe sztucznych ludzi a nie leczwnie.Powiedzialam jej ze moja corka jest prawdziwa nie ma w sobie nic sztucznego 👿
 
Dziewczyny jest tu ktoś mądrzejszy ode mnie bo Werka ma zapalenie oskrzeli już trzeci dzień antybiotyk a dziś doszla gorączka może tak być że zamiast mijać objawy to jeszcze dochodzą 🤦
 
Dziewczyny jest tu ktoś mądrzejszy ode mnie bo Werka ma zapalenie oskrzeli już trzeci dzień antybiotyk a dziś doszla gorączka może tak być że zamiast mijać objawy to jeszcze dochodzą 🤦
wracaj do lekarza. 3 dzien antybiotyku i goraczka to zly lek albo zla diagnoza wg mnie. Niech ja dokladnie oslucha, bardzo dokladnie, zeby sie nie okazalo, ze to pluca.
 
wracaj do lekarza. 3 dzien antybiotyku i goraczka to zly lek albo zla diagnoza wg mnie. Niech ja dokladnie oslucha, bardzo dokladnie, zeby sie nie okazalo, ze to pluca.
dzwoniłam do ośrodka oczywiście ta nasza ma bilanse dzieci zdrowych i dziś już po ptakach 🤦taki o to wiejski ośrodek zdrowia 🤦podałam ibufen mam nadzieję że noc będzie ok a jutro wracamy
 
reklama
Do góry